Wersja strony w języku polskim
Ein Bokek, Izrael
Ein Bokek, Izrael | © www.pac.ru

Aktualna temperatura wody w Morzu Martwym. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Martwym.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
24.0°C
#średni
24.3°C
#maksymalny
24.7°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Morzu Martwym woda jest podgrzewana do komfortowej temperatury do pływania.

Morze Martwe: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Najpopularniejsze kurorty na Morzu Czarnym w ciągu ostatniego tygodnia

Morze Martwe: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Suwaymah, Jordan
Suwaymah, Jordan | © www.votpusk.ru

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Ein Gedi. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 24.5°C. I najzimniejszy w Ein Bokek, jego wartość 23.8°C.

Temperatura wody w Morzu Martwym ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Martwe: informacje ogólne

Suwaymah, Jordan
Suwaymah, Jordan | © tonkosti.ru

Morze Martwe to słone jezioro między Izraelem, Jordanią i Zachodnim Brzegiem. Brzegi jeziora znajdują się ponad 400 m poniżej poziomu morza, co czyni je najniższym lądem na świecie. Woda z Morza Martwego zawiera ogromną ilość soli, więc bardzo łatwo w niej pływać. Bogate w minerały czarne błoto z jeziora wykorzystywane jest do zabiegów leczniczych i kosmetycznych, które można wykonywać w lokalnych uzdrowiskach. Morze Martwe otoczone jest pustyniami z licznymi oazami i zabytkami.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Ein Gedi24.5°C24.8°C
Ein Bokek23.8°C24.8°C
Movenpick Beach23.9°C24.7°C
Swemeh24.4°C24.7°C
Suwaymah24.0°C24.7°C
Neve Zohar24.0°C24.8°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.