Wersja strony w języku polskim
Wybrzeże Mousa, Egipt
Wybrzeże Mousa, Egipt | © Samuel Pye

Aktualna temperatura wody w Morzu Czerwonym. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Czerwonym.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
25.0°C
#średni
27.9°C
#maksymalny
32.6°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Morzu Czerwonym temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Morze Czerwone: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Czerwone: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Al Wajh, Arabia Saudyjska
Al Wajh, Arabia Saudyjska | © saud Alfadhli

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w As Salif. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 32.8°C. I najzimniejszy w Abu Zenima, jego wartość 24.6°C.

Temperatura wody w Morzu Czerwonym wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Czerwone: informacje ogólne

Sahl Hasheesh, Egipt
Sahl Hasheesh, Egipt | © Ioan Sut

Morze Czerwone to morze śródlądowe Oceanu Indyjskiego, położone pomiędzy Półwyspem Arabskim a Afryką w depresji tektonicznej. Na północy morze przylega do Przesmyku Sueskiego, który oddziela dwie zatoki: Sueską i Akabę, poprzez Kanał Sueski łączy się z Morzem Śródziemnym, a od południa z Morzem Arabskim łączy Cieśninę Bab-el-Mandeb z Zatoka Adeńska. Morze Czerwone jest najbardziej zasolonym morzem na Oceanie Światowym.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Hurghada27.5°C34.2°C
Marsa Alam27.9°C32.6°C
Sharm-el-Sheikh27.1°C34.9°C
Soma Bay27.5°C34.2°C
Safaga27.8°C34.2°C
Dahab26.8°C34.9°C
Sahl Hasheesh27.3°C34.2°C
Makdi27.6°C34.2°C
Ejlat25.8°C40.6°C
Akaba25.5°C40.6°C
El Gouna27.7°C35.0°C
Jeddah29.9°C32.7°C
Berenice Troglodytica29.0°C38.2°C
Sharm El Luli28.5°C32.6°C
Port Sudan31.2°C43.9°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Dahab, Egipt
Dahab, Egipt | © Konstantin Grünbusch - black forest interior desig

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.