Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Czerwone

Marsa Alam, Egipt

Marsa Alam, Egipt © tourprom.ru

Aktualna temperatura wody w Morze Czerwone. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Czerwone. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Czerwone
#minimalna
23.2oC
#średnia temperatura
27.0oC
#maksymalnie
32.3oC

Morze Czerwone: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Czerwone: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Czerwone temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepła, a nawet gorąca.

Najcieplejsza woda w Morze Czerwone nagrane dzisiaj w Dżuddzie. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 31.0oC. I najzimniejszy - w Zaafaranie, jego wartość - 22.8oC.

Temperatura wody w Morze Czerwone ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez 32 punktów w Morze Czerwone w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Czerwone, roczne wykresy wyglądają następująco:

Marsa Alam, Egipt

Hurghada, Egipt

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Czerwone.

MiastoWodaPowietrze
Jeddah31.0°C25.4°C
El Sohna23.1°C17.3°C
Marsa Alam26.6°C19.5°C
Suakin28.9°C24.3°C
Zaafarana22.8°C17.3°C
Hodeida28.1°C26.7°C
Taiz28.1°C18.7°C
Umm Lay28.0°C21.9°C
Port Sudan28.6°C24.3°C
Ain Sohna23.6°C17.3°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Czerwone. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Jeddah, Arabia Saudyjska

Jeddah, Arabia Saudyjska © tripadvisor.com

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne