Wersja strony w języku polskim
Akaba, Jordan
Akaba, Jordan | © Jude Kayyali

Aktualna temperatura wody w Morzu Czerwonym. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Czerwonym.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
22.6°C
#średni
25.8°C
#maksymalny
30.4°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Morzu Czerwonym temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Morze Czerwone: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Czerwone: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Dahab, Egipt
Dahab, Egipt | © www.orangesmile.com

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Jeddah. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.6°C. I najzimniejszy w Suezie, jego wartość 22.7°C.

Temperatura wody w Morzu Czerwonym ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Czerwone: informacje ogólne

Suez, Egipt
Suez, Egipt | © cruiseinform.ru

Morze Czerwone to morze śródlądowe Oceanu Indyjskiego, położone pomiędzy Półwyspem Arabskim a Afryką w depresji tektonicznej. Na północy morze przylega do Przesmyku Sueskiego, który oddziela dwie zatoki: Sueską i Akabę, poprzez Kanał Sueski łączy się z Morzem Śródziemnym, a od południa z Morzem Arabskim łączy Cieśninę Bab-el-Mandeb z Zatoka Adeńska. Morze Czerwone jest najbardziej zasolonym morzem na Oceanie Światowym.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Hurghada25.0°C24.1°C
Sharm-el-Sheikh25.3°C24.2°C
Marsa Alam26.6°C25.4°C
Ejlat23.8°C24.2°C
Akaba23.8°C24.2°C
Soma Bay25.1°C24.1°C
Safaga25.6°C24.1°C
Dahab24.9°C24.2°C
Makdi24.7°C24.1°C
Sahl Hasheesh24.7°C24.1°C
El Gouna24.6°C23.9°C
Taba23.9°C24.2°C
Jeddah30.6°C29.7°C
Berenice Troglodytica26.7°C25.8°C
Port Sudan28.9°C29.6°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Safaga, Egipt
Safaga, Egipt | © hany ammar

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.