Wersja strony w języku polskim
Musandam, Oman
Musandam, Oman | © arquiteutis

Aktualna temperatura wody w Zatoce Omańskiej. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoce Omańskiej.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
27.5°C
#średni
28.0°C
#maksymalny
28.6°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Zatoce Omańskiej woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Zatoka Omańska: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Najpopularniejsze kurorty na Morzu Czarnym w ciągu ostatniego tygodnia

Zatoka Omańska: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Muscat, Oman
Muscat, Oman | © Adham Albalushi

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana in Sur. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 28.2°C. I najzimniejszy w Fujairah, jego wartość 27.5°C.

Temperatura wody w Zatoce Omańskiej ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Zatoka Omańska: informacje ogólne

Musandam, Oman
Musandam, Oman | © Vadim Solodukhin

Zatoka Omańska to zatoka w północno-zachodniej części Morza Arabskiego, przez Cieśninę Ormuz łączy się z Zatoką Perską. Zatoka ma około 450 kilometrów długości i 330 kilometrów szerokości. Maksymalna głębokość to 3694 metry.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Fujairah27.5°C28.3°C
Muscat27.9°C28.1°C
Musandam28.1°C22.3°C
Seeb28.0°C28.1°C
Sur28.2°C27.0°C
Bawshar28.1°C28.1°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Fidżi
Fidżi | © pixabay.com

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.