Wersja strony w języku polskim
Musandam, Oman
Musandam, Oman | © Basel Abuelqumssan

Aktualna temperatura wody w Zatoce Omańskiej. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoce Omańskiej.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
22.9°C
#średni
24.6°C
#maksymalny
25.6°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Zatoce Omańskiej temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Zatoka Omańska: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Najpopularniejsze kurorty na Morzu Czarnym w ciągu ostatniego tygodnia

Zatoka Omańska: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Muscat, Oman
Muscat, Oman | © Aroon Kumar

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Bawszar. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 25.3°C. I najzimniejszy w Musandam, jego wartość 23.7°C.

Temperatura wody w Zatoce Omańskiej wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Zatoka Omańska: informacje ogólne

Musandam, Oman
Musandam, Oman | © Ruble Kuriakose

Zatoka Omańska to zatoka w północno-zachodniej części Morza Arabskiego, przez Cieśninę Ormuz łączy się z Zatoką Perską. Zatoka ma około 450 kilometrów długości i 330 kilometrów szerokości. Maksymalna głębokość to 3694 metry.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Fujairah23.8°C24.5°C
Muscat25.3°C25.6°C
Musandam23.7°C16.5°C
Sur24.5°C25.7°C
Seeb23.9°C25.6°C
Bawshar25.3°C25.6°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Peruibe, Brazylia
Peruibe, Brazylia | © DAVI PINTO DUARTE

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.