Wersja strony w języku polskim
Atol Ari, Malediwy
Atol Ari, Malediwy | © Filippo Stoppa

Aktualna temperatura wody w Morzu Lakkadiwskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Lakkadiwskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
28.6°C
#średni
29.2°C
#maksymalny
30.1°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Morzu Lakkadiwskim woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Morze Lakkadiwskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Lakkadiwskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Unawatuna, Sri Lanka
Unawatuna, Sri Lanka | © Andris Žiganovs

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Meedhoo. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.1°C. I najzimniejszy w Jafna, jego wartość 28.6°C.

Temperatura wody w Morzu Lakkadiwskim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Lakkadiwskie: informacje ogólne

Induruwa, Sri Lanka
Induruwa, Sri Lanka | © Senanayaka Bandara

Morze Lakkadiwskie to morze brzegowe Oceanu Indyjskiego, położone między południowo-zachodnią częścią subkontynentu indyjskiego, wyspami Sri Lanki, Lakkadiwem i Malediwami. Punkt południowy to Atol Addu. Powierzchnia 786 tys. Km², średnia głębokość 1929 m, naib. 4131 m.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Mężczyzna29.2°C28.6°C
Addu atoll30.1°C29.1°C
Atol Ari29.3°C28.5°C
Atol Baa29.4°C28.4°C
Colombo28.9°C25.9°C
Dhaalu Atoll29.3°C28.5°C
Lhaviyani Atoll29.4°C28.4°C
Mahibadhoo29.2°C28.5°C
Negombo28.8°C25.9°C
Atol Raa29.4°C28.4°C
Kudahuvadhoo29.5°C28.4°C
Thinadhoo29.8°C28.9°C
Muli29.6°C28.4°C
Unawatuna28.9°C25.8°C
Jafna28.6°C26.9°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Dehiwala Mount Lavinia, Sri Lanka
Dehiwala Mount Lavinia, Sri Lanka | © lin gopi

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.