Wersja strony w języku polskim
Negombo, Sri Lanka
Negombo, Sri Lanka | © Raminda Randeepa

Aktualna temperatura wody w Morzu Lakkadiwskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Lakkadiwskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
27.5°C
#średni
28.6°C
#maksymalny
29.7°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Morzu Lakkadiwskim woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Morze Lakkadiwskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Lakkadiwskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Negombo, Sri Lanka
Negombo, Sri Lanka | © neil malcolm

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Dhaalu Atoll. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 29.6°C. I najzimniejszy w Beruwali, jego wartość 27.0°C.

Temperatura wody w Morzu Lakkadiwskim wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Lakkadiwskie: informacje ogólne

Atol Baa, Malediwy
Atol Baa, Malediwy | © divakaran pk

Morze Lakkadiwskie to morze brzegowe Oceanu Indyjskiego, położone między południowo-zachodnią częścią subkontynentu indyjskiego, wyspami Sri Lanki, Lakkadiwem i Malediwami. Punkt południowy to Atol Addu. Powierzchnia 786 tys. Km², średnia głębokość 1929 m, naib. 4131 m.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Mężczyzna29.3°C28.8°C
Colombo27.7°C24.5°C
Atol Raa29.1°C28.0°C
Lhaviyani Atoll29.6°C28.3°C
Atol Baa28.8°C28.3°C
Atol Ari28.8°C28.6°C
Dhaalu Atoll29.6°C28.6°C
Unawatuna27.9°C24.9°C
Negombo27.7°C24.5°C
Thinadhoo29.3°C28.4°C
Dickwella27.7°C24.9°C
Weligama27.3°C24.9°C
Mahibadhoo29.0°C28.6°C
Muli29.3°C28.7°C
Madifushi29.5°C28.8°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Dickwella, Sri Lanka
Dickwella, Sri Lanka | © joinup.ua

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.