Wersja strony w języku polskim
Haa Alifu Atoll, Malediwy
Haa Alifu Atoll, Malediwy | © bhung Wong

Aktualna temperatura wody w Morzu Lakkadiwskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Lakkadiwskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
26.3°C
#średni
27.4°C
#maksymalny
28.6°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Morzu Lakkadiwskim woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Morze Lakkadiwskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Lakkadiwskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Atol Meemu, Malediwy
Atol Meemu, Malediwy | © khaif ahmed

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Thinadhoo. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 29.2°C. I najzimniejszy w Jafna, jego wartość 26.3°C.

Temperatura wody w Morzu Lakkadiwskim wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Lakkadiwskie: informacje ogólne

Atol Meemu, Malediwy
Atol Meemu, Malediwy | © Massimo Stillavato

Morze Lakkadiwskie to morze brzegowe Oceanu Indyjskiego, położone między południowo-zachodnią częścią subkontynentu indyjskiego, wyspami Sri Lanki, Lakkadiwem i Malediwami. Punkt południowy to Atol Addu. Powierzchnia 786 tys. Km², średnia głębokość 1929 m, naib. 4131 m.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Mężczyzna27.6°C27.3°C
Colombo26.5°C29.3°C
Lhaviyani Atoll28.1°C27.1°C
Atol Ari27.6°C27.1°C
Atol Baa28.2°C27.1°C
Atol Raa27.9°C27.2°C
Dhaalu Atoll27.6°C27.1°C
Unawatuna26.5°C27.5°C
Addu atoll28.4°C27.8°C
Atol Meemu28.1°C27.4°C
Weligama27.2°C27.5°C
Negombo26.6°C29.3°C
Mahibadhoo28.3°C27.1°C
Thinadhoo29.2°C27.5°C
Muli28.4°C27.4°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Chilaw, Sri Lanka
Chilaw, Sri Lanka | © Nadeera Amarathunga

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.