Wersja strony w języku polskim
Muli, Malediwy
Muli, Malediwy | © ImmA ImraN

Aktualna temperatura wody w Morzu Lakkadiwskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Lakkadiwskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
28.2°C
#średni
28.7°C
#maksymalny
29.7°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Morzu Lakkadiwskim woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Morze Lakkadiwskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Lakkadiwskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Weligama, Sri Lanka
Weligama, Sri Lanka | © Mattia Carrucciu

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Tondi. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 29.8°C. I najzimniejszy w Katunayake, jego wartość 28.2°C.

Temperatura wody w Morzu Lakkadiwskim ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Lakkadiwskie: informacje ogólne

Colombo, Sri Lanka
Colombo, Sri Lanka | © Charles Phillpot

Morze Lakkadiwskie to morze brzegowe Oceanu Indyjskiego, położone między południowo-zachodnią częścią subkontynentu indyjskiego, wyspami Sri Lanki, Lakkadiwem i Malediwami. Punkt południowy to Atol Addu. Powierzchnia 786 tys. Km², średnia głębokość 1929 m, naib. 4131 m.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Mężczyzna29.0°C27.8°C
Lhaviyani Atoll28.6°C27.6°C
Colombo28.3°C26.0°C
Atol Baa28.7°C27.6°C
Atol Ari28.9°C27.8°C
Atol Raa28.6°C27.7°C
Dhaalu Atoll28.9°C27.8°C
Addu atoll29.3°C28.3°C
Atol Meemu29.0°C27.9°C
Kudahuvadhoo29.1°C28.1°C
Unawatuna28.5°C25.9°C
Negombo28.3°C26.0°C
Haa Alifu Atoll28.8°C27.7°C
Muli29.0°C27.9°C
Atol Seenu29.3°C28.3°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Mężczyzna, Malediwy
Mężczyzna, Malediwy | © Yihui Chang

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.