Wersja strony w języku polskim
Atol Baa, Malediwy
Atol Baa, Malediwy | © AROUND THE WORLD

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Malediwach. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Malediwach

#minimalny
27.2°C
#średni
27.9°C
#maksymalny
29.0°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Malediwach w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Malediwach

Obecnie na wszystkich plażach na Malediwach woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Malediwach wzrosła w ciągu ostatnich 10 dni, ale spadła w porównaniu do stanu sprzed 30 dni.

Malediwy
Malediwy | © pixabay.com

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Malediwach na atolu Addu. Jego wartość w tej lokalizacji to 29.0°C. A najzimniejszy jest w atolu Baa, jego wartość 27.2°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Malediwach wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Malediwach. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Mężczyzna28.0°C27.1°C
Lhaviyani Atoll27.7°C27.2°C
Atol Ari27.7°C27.0°C
Atol Baa27.2°C27.2°C
Atol Raa27.3°C27.0°C
Dhaalu Atoll28.3°C27.0°C
Addu atoll29.0°C27.0°C
Atol Meemu27.5°C27.2°C
Mahibadhoo27.5°C27.0°C
Muli27.7°C27.2°C
Atol Seenu27.9°C27.0°C
Thinadhoo27.9°C27.0°C
Meedhoo28.7°C27.0°C
Haa Alifu Atoll27.2°C26.7°C
Kudahuvadhoo27.7°C27.2°C

Klimat na Malediwach

Lhaviyani Atoll, Malediwy
Lhaviyani Atoll, Malediwy | © Naina Iqbal

Malediwy znajdują się w Azji.Wyspy są myte przez Morze Laccadive. Malediwy - mają dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody na nich, śledzimy 25 osiedli i kurortów.

Tropikalny marine. Temperatura przez cały rok nie spada poniżej + 25ºС nawet w nocy. Średnia temperatura wynosi około + 28ºС przez cały rok, dzienne maksimum wynosi około + 32ºС (od lutego do czerwca), minimum nocne to + 25ºС (od lipca do listopada). Opady wynoszą około 2500 mm rocznie, najczęściej w postaci krótkich deszczy wieczorem i nocą. Temperatura wody jest również stała - około + 24-27ºС przez cały rok. Najlepsze warunki pogodowe obserwuje się w okresie „Iruvai» (od listopada-grudnia do marca-kwietnia, w północno-wschodnim sezonie monsunowym), kiedy morze jest spokojne, a pogoda jest słoneczna i sucha. Od maja do października, w sezonie „hulhangu» (od kwietnia do października) pogoda jest mniej przewidywalna - południowo-zachodni monsun może przynieść krótkie deszcze, wysoką wilgotność i niespokojne morze (jednak w tym okresie jest najmniej gorąco). Burze i fale występują najprawdopodobniej w czerwcu i grudniu.

Malediwy: regiony

Madifushi, Malediwy
Madifushi, Malediwy | © Ibrahim Niyaaz

Malediwy: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.