Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej na Malediwach

Malediwy

Malediwy © pixabay.com

Malediwy: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Malediwach. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Malediwach
#minimalna
28.0oC
#średnia temperatura
29.0oC
#maksymalnie
30.1oC

Najpopularniejsze kurorty na Malediwach w ostatnim tygodniu

Malediwy: informacje o temperaturze wody

Malediwy znajdują się w Azji.Wyspy są myte przez Morze Laccadive. Malediwy - mają dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody na nich, śledzimy 25 osiedli i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Malediwach woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Malediwach wzrosła w ciągu ostatnich 10 dni,, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 25 punktów na Malediwach w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Мальдивах naprawione w Hithadhoo. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 30.1oC. I najzimniejszy - na Atolu Baa, jego wartość - 27.8oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Malediwach roczne wykresy wyglądają następująco:

Mężczyzna

Atol Baa

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Malediwach. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Vilufushi28.8°C28.4°C
Atol Baa27.8°C28.0°C
Atol Sina29.5°C28.2°C
Kulhudufushi29.3°C28.0°C
Atol Laviani28.0°C28.0°C
Mężczyzna29.3°C28.3°C
Midu30.0°C28.2°C
Manadu28.6°C28.0°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Malediwach, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Malediwy

Malediwy © albiz.kiev.ua

Klimat na Malediwach

Tropikalny marine. Temperatura przez cały rok nie spada poniżej + 25ºС nawet w nocy. Średnia temperatura wynosi około + 28ºС przez cały rok, dzienne maksimum wynosi około + 32ºС (od lutego do czerwca), minimum nocne to + 25ºС (od lipca do listopada). Opady wynoszą około 2500 mm rocznie, najczęściej w postaci krótkich deszczy wieczorem i nocą. Temperatura wody jest również stała - około + 24-27ºС przez cały rok. Najlepsze warunki pogodowe obserwuje się w okresie „Iruvai» (od listopada-grudnia do marca-kwietnia, w północno-wschodnim sezonie monsunowym), kiedy morze jest spokojne, a pogoda jest słoneczna i sucha. Od maja do października, w sezonie „hulhangu» (od kwietnia do października) pogoda jest mniej przewidywalna - południowo-zachodni monsun może przynieść krótkie deszcze, wysoką wilgotność i niespokojne morze (jednak w tym okresie jest najmniej gorąco). Burze i fale występują najprawdopodobniej w czerwcu i grudniu.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Malediwy: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Atol Ari, Atol Baa, Atol Daalu, Atol Laviani, Atol Miim, Atol Raa, Atol Sina, Atol Faaf, Atol Haa-Alifu, Eydhafushi, Gan, Kudahuvadu, Kulhudufushi, Madifushi, Manadu, Open Stage, Vilufushi

Malediwy

Malediwy © pixabay.com

Malediwy: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne