Wersja strony w języku polskim
Haa Alifu Atoll, Malediwy
Haa Alifu Atoll, Malediwy | © Mohamed Akram

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu na Malediwach. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj na Malediwach

#minimalny
28.7°C
#średni
29.4°C
#maksymalny
30.4°C

Najpopularniejsze lokalizacje na Malediwach w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach na Malediwach

Obecnie na wszystkich plażach na Malediwach woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Malediwach wzrosła w ciągu ostatnich 10 dni, ale spadła w porównaniu do stanu sprzed 30 dni.

Haa Alifu Atoll, Malediwy
Haa Alifu Atoll, Malediwy | © Mohamed Akram

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę na Malediwach w Hithadhoo. Jego wartość w tej lokalizacji to 30.4°C. A najzimniejszy jest w Mahibadhoo, jego wartość 28.7°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania na Malediwach wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta na Malediwach. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Mężczyzna29.6°C28.8°C
Lhaviyani Atoll29.8°C28.7°C
Atol Baa29.0°C28.7°C
Atol Raa28.9°C28.6°C
Addu atoll30.2°C28.4°C
Mahibadhoo28.7°C28.7°C
Thinadhoo29.3°C28.6°C
Atol Ari29.8°C28.7°C
Atol Meemu29.2°C28.4°C
Kudahuvadhoo28.7°C28.7°C
Gang28.8°C28.6°C
Dhaalu Atoll29.6°C28.7°C
Muli29.5°C28.4°C
Kulhudhuffushi29.2°C28.8°C
Meedhoo30.2°C28.4°C

Klimat na Malediwach

Lhaviyani Atoll, Malediwy
Lhaviyani Atoll, Malediwy | © SALVATORE PATACCA

Malediwy znajdują się w Azji.Wyspy są myte przez Morze Laccadive. Malediwy - mają dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody na nich, śledzimy 25 osiedli i kurortów.

Tropikalny marine. Temperatura przez cały rok nie spada poniżej + 25ºС nawet w nocy. Średnia temperatura wynosi około + 28ºС przez cały rok, dzienne maksimum wynosi około + 32ºС (od lutego do czerwca), minimum nocne to + 25ºС (od lipca do listopada). Opady wynoszą około 2500 mm rocznie, najczęściej w postaci krótkich deszczy wieczorem i nocą. Temperatura wody jest również stała - około + 24-27ºС przez cały rok. Najlepsze warunki pogodowe obserwuje się w okresie „Iruvai» (od listopada-grudnia do marca-kwietnia, w północno-wschodnim sezonie monsunowym), kiedy morze jest spokojne, a pogoda jest słoneczna i sucha. Od maja do października, w sezonie „hulhangu» (od kwietnia do października) pogoda jest mniej przewidywalna - południowo-zachodni monsun może przynieść krótkie deszcze, wysoką wilgotność i niespokojne morze (jednak w tym okresie jest najmniej gorąco). Burze i fale występują najprawdopodobniej w czerwcu i grudniu.

Malediwy: regiony

Atol Meemu, Malediwy
Atol Meemu, Malediwy | © khaif ahmed

Malediwy: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.