Wersja strony w języku polskim
Prowincja Phuket, Tajlandia
Prowincja Phuket, Tajlandia | © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Morzu Andamańskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Morzu Andamańskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
30.0°C
#średni
30.9°C
#maksymalny
31.6°C

W tej chwili na wszystkich plażach na Morzu Andamańskim woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Morze Andamańskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Andamańskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Prowincja Phuket, Tajlandia
Prowincja Phuket, Tajlandia | © pixabay.com

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Krabi. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 31.6°C. I najzimniejszy in Myeik, jego wartość 30.0°C.

Temperatura wody na Morzu Andamańskim spadła w ciągu ostatniego tygodnia, ale wzrosła w porównaniu do stanu sprzed 30 dni. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Andamańskie: informacje ogólne

Krabi, Tajlandia
Krabi, Tajlandia | © Alhadi Abdullah

Morze Andamańskie jest półzamkniętym morzem Oceanu Indyjskiego, między półwyspami Indochin i Malakką na wschodzie, wyspą Sumatra na południu oraz wyspami Andamańskimi i Nikobarskimi (które są oddzielone od zatoki) Bengalu) na zachodzie. Na północy rozciąga się do delty Irawadi. Cieśnina Malakka łączy się z Morzem Południowochińskim.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Phuket30.8°C30.2°C
Krabi31.6°C29.5°C
Khao Lak30.2°C30.5°C
Phi Phi31.2°C29.3°C
Karon Beach31.2°C30.2°C
Kata Beach31.4°C30.2°C
Patong Beach31.5°C30.2°C
Koh Lanta31.3°C29.6°C
Kamala Beach31.1°C30.2°C
Ban Ao Nang30.6°C29.5°C
Surin Beach31.2°C30.2°C
Bang Tao Beach30.5°C30.2°C
Nai Harn Beach30.6°C30.2°C
Nai Yang Beach31.2°C30.4°C
Similan30.5°C30.0°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Pawna, Tajlandia
Pawna, Tajlandia | © Cape Panwa Hotel, Phuket

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.