Wersja strony w języku polskim
Phuket, Tajlandia
Phuket, Tajlandia | © Andrey Ko

Aktualna temperatura wody w Morzu Andamańskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Morzu Andamańskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
29.1°C
#średni
29.4°C
#maksymalny
29.5°C

W tej chwili na wszystkich plażach na Morzu Andamańskim woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Morze Andamańskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Andamańskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Prowincja Phuket, Tajlandia
Prowincja Phuket, Tajlandia | © pixabay.com

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Khao Lak. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 29.5°C. I najzimniejszy in Myeik, jego wartość 29.1°C.

Temperatura wody na Morzu Andamańskim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Andamańskie: informacje ogólne

Prowincja Phuket, Tajlandia
Prowincja Phuket, Tajlandia | © pixabay.com

Morze Andamańskie jest półzamkniętym morzem Oceanu Indyjskiego, między półwyspami Indochin i Malakką na wschodzie, wyspą Sumatra na południu oraz wyspami Andamańskimi i Nikobarskimi (które są oddzielone od zatoki) Bengalu) na zachodzie. Na północy rozciąga się do delty Irawadi. Cieśnina Malakka łączy się z Morzem Południowochińskim.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Phuket29.4°C28.7°C
Phi Phi29.4°C27.9°C
Krabi29.5°C33.9°C
Patong Beach29.4°C28.7°C
Karon Beach29.4°C28.7°C
Koh Lanta29.3°C30.2°C
Khao Lak29.5°C31.5°C
Kamala Beach29.3°C28.7°C
Bang Tao Beach29.3°C28.7°C
Surin Beach29.3°C28.7°C
Nai Yang Beach29.3°C30.9°C
Nai Harn Beach29.4°C28.7°C
Similan29.3°C26.9°C
Kalim Beach29.4°C28.7°C
Mai Khao Beach29.4°C30.9°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Khao Lak, Tajlandia
Khao Lak, Tajlandia | © Wolf Ese

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.