Wersja strony w języku polskim
Zamboanga, Filipiny
Zamboanga, Filipiny | © Lemuel Moninio

Aktualna temperatura wody w morzu Sulu. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Sulu.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
26.2°C
#średni
27.7°C
#maksymalny
28.9°C

W tej chwili na wszystkich plażach w morzu Sulu woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Sea Sulu: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Sea Sulu: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Tabina, Filipiny
Tabina, Filipiny | © Nov Tagailo

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Tabinie. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 29.3°C. I najzimniejszy w Dapitan, jego wartość 26.1°C.

Temperatura wody w morzu Sulu ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Sea Sulu: informacje ogólne

Zamboanga, Filipiny
Zamboanga, Filipiny | © www.pinterest.com

Sulu to morze między wyspami na Oceanie Spokojnym. Terytorium Morza Sulu jest dość wyraźnie ograniczone wyspami: archipelag filipiński od północnego wschodu i wschodu, długa wyspa Palawan od północnego zachodu, Kalimantan od południowego zachodu i archipelag Sulu od południowego wschodu.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Zamboanga27.5°C26.0°C
Pagadian28.0°C25.6°C
Tungawan28.6°C26.7°C
Dapitan26.1°C27.7°C
Labuan27.9°C26.0°C
Tabina29.3°C25.6°C
Kabasalan28.2°C26.7°C
Sacol Island27.3°C26.0°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.