Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Banda

Lasousua, Indonezja

Lasousua, Indonezja

Aktualna temperatura wody w Morze Banda. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Banda. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Banda
#minimalna
28.3oC
#średnia temperatura
28.7oC
#maksymalnie
29.4oC

Najpopularniejsze kurorty w Morze Banda w ostatnim tygodniu

Morze Banda: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Banda: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Banda woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Najcieplejsza woda w Morze Banda nagrane dzisiaj w Lasousua. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.4oC. I najzimniejszy - w Kendari, jego wartość - 28.3oC.

Temperatura wody w Morze Banda wzrosła w ciągu ostatnich 10 dni,, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez trzy punkty w Morze Banda w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Banda, roczne wykresy wyglądają następująco:

Lasousua, Indonezja

Kendari, Indonezja

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Banda.

MiastoWodaPowietrze
Kendari28.3°C25.9°C
Dili28.5°C27.2°C
Lasousua29.4°C24.5°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Banda. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne