Wersja strony w języku polskim
Lasusua, Indonezja
Lasusua, Indonezja | © seatemperature.net

Aktualna temperatura wody w Sea Banda. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Sea Banda.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
29.0°C
#średni
29.5°C
#maksymalny
29.9°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Sea Banda woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Sea Banda: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Najpopularniejsze kurorty na Morzu Czarnym w ciągu ostatniego tygodnia

Sea Banda: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Vilassar de Mar, Hiszpania
Vilassar de Mar, Hiszpania | © Tony Farre

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Lasusua. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 29.9°C. I najzimniejszy w Dili, jego wartość 29.0°C.

Temperatura wody w Sea Banda wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Sea Banda: informacje ogólne

Portencross, UK
Portencross, UK | © Daniel Davison

Banda to morze na zachodzie Oceanu Spokojnego, pomiędzy wyspami Archipelagu Malajskiego. Powierzchnia - 714 tys. Km², długość z północy na południe 500 km, ze wschodu na zachód - 1000 km; głębokość - do 7440 m; Rafy koralowe; port Ambon.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Dili29.0°C27.9°C
Lasusua29.9°C24.4°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.