Wersja strony w języku polskim
Dipolog, Filipiny
Dipolog, Filipiny | © David Hamby

Aktualna temperatura wody w Morzu Mindanao. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Morzu Mindanao.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
27.5°C
#średni
28.3°C
#maksymalny
28.7°C

W tej chwili na wszystkich plażach na Morzu Mindanao woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Morze Mindanao: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Mindanao: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Mindanao, Filipiny
Mindanao, Filipiny | © baget-poster.ru

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Cebu City. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 28.7°C. I najzimniejszy w Palawanie, jego wartość 27.8°C.

Temperatura wody na Morzu Mindanao wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Mindanao: informacje ogólne

Manila, Filipiny
Manila, Filipiny | © seatemperature.net

Mindanao to międzywyspowy Ocean Spokojny na południowym archipelagu Filipin. Znajduje się pomiędzy wyspami Siquihor, Bohol i Leyte na północy a wyspą Mindanao na południu. Łączy się z Oceanem Spokojnym na wschodzie przez cieśninę Surigao. Na zachodzie łączy się z Morzem Sulu. Głębokość do 1975 m.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Boracay27.9°C26.6°C
Manila28.1°C25.5°C
Cebu City28.7°C23.1°C
Palawan27.8°C24.3°C
Opol28.5°C24.4°C
Mindanao28.0°C24.3°C
Bohol28.5°C23.1°C
Iligan City28.6°C23.8°C
Camiguin Island28.3°C23.4°C
Lobogon28.5°C24.3°C
Binitinan28.4°C24.4°C
Moog28.5°C24.4°C
Lagonglong28.5°C23.4°C
Talisay28.6°C23.1°C
Tagbilaran28.3°C23.1°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.