Wersja strony w języku polskim
Boracay, Filipiny
Boracay, Filipiny | © Hyunsup Chung

Aktualna temperatura wody w Morzu Mindanao. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Morzu Mindanao.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
26.1°C
#średni
27.0°C
#maksymalny
28.3°C

W tej chwili na wszystkich plażach na Morzu Mindanao woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Morze Mindanao: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Mindanao: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Boracay, Filipiny
Boracay, Filipiny | © 이상철

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Palawanie. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 27.9°C. I najzimniejszy w Subic Bay, jego wartość 26.2°C.

Temperatura wody na Morzu Mindanao wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Mindanao: informacje ogólne

Palawan, Filipiny
Palawan, Filipiny | © wikiway.com

Mindanao to międzywyspowy Ocean Spokojny na południowym archipelagu Filipin. Znajduje się pomiędzy wyspami Siquihor, Bohol i Leyte na północy a wyspą Mindanao na południu. Łączy się z Oceanem Spokojnym na wschodzie przez cieśninę Surigao. Na zachodzie łączy się z Morzem Sulu. Głębokość do 1975 m.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Boracay27.0°C26.7°C
Bohol26.6°C26.6°C
Palawan27.9°C25.9°C
Cebu City27.4°C26.6°C
Manila26.3°C30.3°C
Dumaguete26.8°C27.3°C
Camiguin Island26.6°C26.5°C
Mindoro26.6°C19.3°C
Negros26.3°C29.5°C
Subic Bay26.2°C28.0°C
Mindanao26.8°C28.1°C
Lagonglong27.3°C26.5°C
Opol27.6°C27.5°C
Lobogon27.1°C28.1°C
Binitinan26.4°C27.5°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.