Wersja strony w języku polskim
Buru, Indonezja
Buru, Indonezja | © Depta -EN

Aktualna temperatura wody w Morzu Seram. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Seram.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
29.0°C
#średni
29.1°C
#maksymalny
29.4°C

W tej chwili na wszystkich plażach na Morzu Seram woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Morze Seram: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Seram: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Buru, Indonezja
Buru, Indonezja | © Tifu Masbaith

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Amahai. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 29.4°C. I najzimniejszy w Fogi, jego wartość 29.0°C.

Temperatura wody na Morzu Seram ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Ambon29.1°C28.9°C
Bemu29.2°C27.5°C
Teluk Ambon29.1°C28.9°C
Wahai29.2°C27.8°C
Fogi29.0°C23.9°C
Amahai29.4°C27.9°C
Buru29.0°C23.9°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.