Wersja strony w języku polskim
Waingapu, Indonezja
Waingapu, Indonezja | © Nata Lie

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Indonezji. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Indonezji

#minimalny
26.3°C
#średni
29.2°C
#maksymalny
31.3°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Indonezji w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Indonezji

Obecnie na wszystkich plażach w Indonezji woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Indonezji wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Lasusua, Indonezja
Lasusua, Indonezja | © about-planet.ru

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Indonezji w Makassar. Jego wartość w tej lokalizacji to 31.3°C. A najzimniejszy jest w Bengkulu, jego wartość 26.4°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Indonezji wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Indonezji. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Denpasar28.4°C28.9°C
Jabajero28.4°C28.9°C
Gili Trawangan29.4°C32.6°C
Kuta28.4°C28.9°C
Seminyak27.8°C28.9°C
Banjar Bali28.6°C29.8°C
Nusa Dua28.1°C28.9°C
Sanur27.8°C28.9°C
Bengkulu26.4°C27.1°C
Sindangsari26.8°C29.0°C
Jakarta29.8°C32.7°C
Bintan29.6°C29.2°C
Jimbaran28.7°C28.9°C
Lombok28.4°C32.6°C
Pangkal Pinang30.1°C29.7°C

Klimat w Indonezji

Sulawesi Barat, Indonezja
Sulawesi Barat, Indonezja | © new-treveler.ru

Indonezja znajduje się w Azji. Kraj jest myte przez ponad dziesięć mórz, takich jak Ocean Indyjski, Zatoka Bengalska, Ocean Spokojny, Morze Moluccan, Morze Bali, Morze Banda i inne. Indonezja jest dużym kurortem i ma długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 318 osad i kurortów.

Morskie równikowe i podrównikowe. Na obszarach nizinnych przez większość roku utrzymuje się temperatura pomiędzy + 26–27 ° С, na obszarach górskich jest nieco chłodniej. W regionach południowych i wschodnich jest cieplej, a klimat ma dość wyraźne pory roku - deszczowe (wrzesień-maj) i stosunkowo suche (maj-październik). Słoneczna pogoda utrzymuje się prawie przez cały rok, ponieważ większość opadów spada na obszarach górskich, głównie wcześnie rano lub w nocy. Całkowite opady wynoszą ponad 3000 mm rocznie. Na wyspie Bali klimat jest równikowy monsun, ma tylko 2 pory roku - suchy (czerwiec-październik) i wilgotny (listopad-kwiecień), prawie nie różni się temperaturą - + 23-27 ° С. Większość opadów przypada na styczeń-luty. Temperatura wody morskiej + 26-28 ° С przez cały rok.

Surabaya, Indonezja
Surabaya, Indonezja | © Maximus Fird

Indonezja: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.