Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Indonezji i Bali

West Sumatra, Indonezja

West Sumatra, Indonezja © tagfly.ru

Indonezja: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Indonezji. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Indonezji
#minimalna
28.2oC
#średnia temperatura
29.7oC
#maksymalnie
30.9oC

Najpopularniejsze kurorty w Indonezji w ostatnim tygodniu

Indonezja: informacje o temperaturze wody

Indonezja znajduje się w Azji. Kraj jest myte przez ponad dziesięć mórz, takich jak Ocean Indyjski, Zatoka Bengalska, Ocean Spokojny, Morze Moluccan, Morze Bali, Morze Banda i inne. Indonezja jest dużym kurortem i ma długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 318 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Indonezji woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Indonezji spadł w ciągu ostatnich 10 dni, ale wzrósł w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie ponad 60 punktów w Indonezji w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Индонезии naprawione do Batang. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 30.9oC. I najzimniejszy - w Ketawang, jego wartość - 28.2oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Indonezji roczne wykresy wyglądają następująco:

Gili Trawangan

Insrom

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Indonezji. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Oebow30.1°C31.1°C
Nonggunong30.7°C27.5°C
Panimbang28.6°C32.0°C
Singaraja29.2°C26.4°C
Pemalang30.6°C28.0°C
Beckleroek29.8°C27.5°C
Pasarbara28.6°C28.4°C
Lamba29.7°C31.1°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Indonezji, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

West Java, Indonezja

West Java, Indonezja © pixabay.com

Klimat w Indonezji

Morskie równikowe i podrównikowe. Na obszarach nizinnych przez większość roku utrzymuje się temperatura pomiędzy + 26–27 ° С, na obszarach górskich jest nieco chłodniej. W regionach południowych i wschodnich jest cieplej, a klimat ma dość wyraźne pory roku - deszczowe (wrzesień-maj) i stosunkowo suche (maj-październik). Słoneczna pogoda utrzymuje się prawie przez cały rok, ponieważ większość opadów spada na obszarach górskich, głównie wcześnie rano lub w nocy. Całkowite opady wynoszą ponad 3000 mm rocznie. Na wyspie Bali klimat jest równikowy monsun, ma tylko 2 pory roku - suchy (czerwiec-październik) i wilgotny (listopad-kwiecień), prawie nie różni się temperaturą - + 23-27 ° С. Większość opadów przypada na styczeń-luty. Temperatura wody morskiej + 26-28 ° С przez cały rok.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Indonezja: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Dżakarta, Yogyakarta, Kuching, Sandakan

Wyspa Bintan, Indonezja

Wyspa Bintan, Indonezja © abt.ua

Indonezja: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne