Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Halmahera

Maluku Utara, Indonezja

Maluku Utara, Indonezja © Википедия

Aktualna temperatura wody w Morze Halmahera. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Halmahera. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Halmahera
#minimalna
29.6oC
#średnia temperatura
30.0oC
#maksymalnie
30.7oC

Najpopularniejsze kurorty w Morze Halmahera w ostatnim tygodniu

Morze Halmahera: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Halmahera: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Halmahera woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Najcieplejsza woda w Morze Halmahera nagrane dzisiaj w Bobong. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 30.6oC. I najzimniejszy - w Ternate, jego wartość - 28.7oC.

Temperatura wody w Morze Halmahera wzrosła w ciągu ostatnich 10 dni,, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez cztery punkty w Morze Halmahera w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Halmahera, roczne wykresy wyglądają następująco:

Bobong, Indonezja

Dofa, Indonezja

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Halmahera.

MiastoWodaPowietrze
Tobelo29.6°C26.4°C
Ternate28.7°C26.4°C
Bobong30.6°C27.8°C
Dofa29.3°C27.8°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Halmahera. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

<

© 2021 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne