Wersja strony w języku polskim
Dofa, Indonezja
Dofa, Indonezja | © Riyandihamundu Official

Aktualna temperatura wody w Morzu Halmahera. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Halmahera.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
30.0°C
#średni
30.1°C
#maksymalny
30.2°C

W tej chwili na wszystkich plażach na Morzu Halmahera woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Morze Halmahera: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Najpopularniejsze kurorty na Morzu Czarnym w ciągu ostatniego tygodnia

Morze Halmahera: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Ternate, Indonezja
Ternate, Indonezja | © hendra poerwita

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Ternate. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.2°C. I najzimniejszy w Bobong, jego wartość 30.0°C.

Temperatura wody na Morzu Halmahera spadła w ciągu ostatniego tygodnia, ale wzrosła w porównaniu do stanu sprzed 30 dni. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Halmahera: informacje ogólne

Gerakini, Grecja
Gerakini, Grecja | © Ivo Ivanov

Morze Halmahera to morze między wyspami w basenie Oceanu Spokojnego. Znajduje się w Indonezji, pomiędzy Molukami a Nową Gwineą. Na zachodzie graniczy z linią brzegową wyspy Halmakhera, na północy - wyspą Vaygeo, na wschodzie - z półwyspem Chendravasih, na południu z wyspą Misool, na południowym zachodzie z wyspami Ob.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Ternate30.2°C26.4°C
Bobong30.0°C27.9°C
Dofa30.2°C28.1°C
Maba30.1°C25.6°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.