Wersja strony w języku polskim
Manado, Indonezja
Manado, Indonezja | © Peter L

Aktualna temperatura wody w Morzu Sulaweskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Sulaweskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
27.1°C
#średni
28.5°C
#maksymalny
29.4°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Sea Sulawesi woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Sea Sulawesi: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Sea Sulawesi: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Siasi, Filipiny
Siasi, Filipiny | © Fardia Muksan

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Bontang. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 29.8°C. I najzimniejszy in Latung, jego wartość 27.0°C.

Temperatura wody w Sea Sulawesi wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Sea Sulawesi: informacje ogólne

Kiamba, Filipiny
Kiamba, Filipiny | © Philippe de Geofroy

Sulawesi, Celebes Sea to morze między wyspami w zachodniej części Oceanu Spokojnego. Położone pomiędzy wyspami Sulawesi, Kalimantan, Mindanao, Sangihe i archipelagiem Sulu. Powierzchnia morza wynosi około 453 tys. Km², głębokość do 6220 m, temperatura w ciągu roku 27-28 ° С, zasolenie około 34,5 ‰.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Manado28.3°C25.9°C
Pulau Lembeh29.0°C25.9°C
Balikpapan28.7°C30.7°C
Bitung29.0°C25.9°C
Nalus28.6°C28.3°C
Bontang29.8°C30.2°C
Glan Peidu28.7°C26.9°C
General Santos28.6°C28.8°C
Burias28.0°C26.9°C
Taganak28.5°C27.7°C
Siasi27.2°C27.8°C
Latung27.0°C27.8°C
Jolo27.7°C28.4°C
Maasim27.9°C28.8°C
Bongao28.8°C28.4°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.