Wersja strony w języku polskim
Surabaya, Indonezja
Surabaya, Indonezja | © Syauban Anas

Aktualna temperatura wody w Morzu Jawajskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Jawajskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
28.7°C
#średni
29.1°C
#maksymalny
29.8°C

W tej chwili na wszystkich plażach na Morzu Jawajskim woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Morze Jawajskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Jawajskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Pekalongan, Indonezja
Pekalongan, Indonezja | © Arya the Sneakerhead Pirate

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Banjarmasin. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 29.8°C. I najzimniejszy w Banyuwangi, jego wartość 28.7°C.

Temperatura wody na Morzu Jawajskim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Jawajskie: informacje ogólne

Tanjung Lesung Beach, Indonezja
Tanjung Lesung Beach, Indonezja | © Rizky Gustianto Wibisono

Morze Jawajskie to morze między wyspami na Oceanie Spokojnym położone między wyspami Kalimantan, Sulawesi, Sumatra i Java. Powierzchnia morza wynosi 552 tys. Km ², średnia głębokość to 111 m, objętość wody 61 tys. Km ³. Morze Jawajskie powstało pod koniec ostatniej epoki lodowcowej. W morzu żyje ponad 3 tysiące gatunków morskich.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Jakarta29.1°C31.9°C
Pekalongan29.1°C28.7°C
Banjarmasin29.8°C32.2°C
Lebak28.7°C28.9°C
Surabaya29.1°C29.0°C
Paciran29.0°C29.0°C
Mentoso29.1°C29.7°C
Kauman29.0°C30.0°C
Drajat29.0°C29.0°C
Bulumeduro29.1°C29.7°C
Tanjung Lesung Beach29.0°C28.2°C
Banjarjo29.1°C29.7°C
Banyuwangi28.7°C28.6°C
Tegal29.0°C28.5°C
Karanganyar29.0°C28.2°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Tanjung Lesung Beach, Indonezja
Tanjung Lesung Beach, Indonezja | © Gani Sananta

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.