Wersja strony w języku polskim
Bali, Indonezja
Bali, Indonezja | © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Morzu Bali. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Morzu Balijskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
28.1°C
#średni
28.4°C
#maksymalny
28.6°C

W tej chwili na wszystkich plażach na Morzu Bali woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Morze Bali: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Bali: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Tanjun Benoa, Indonezja
Tanjun Benoa, Indonezja | © Bukan Syef

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Tanjun Benoa. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 28.9°C. I najzimniejszy w Singaraja, jego wartość 28.3°C.

Temperatura wody na Morzu Bali ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Jabajero28.9°C27.0°C
Banjar Bali28.4°C26.3°C
Kuta28.9°C27.0°C
Sanur28.8°C27.0°C
Jimbaran28.8°C27.0°C
Singaraja28.3°C26.3°C
Legian28.9°C27.0°C
Nusa Dua28.8°C27.0°C
Pekutatan28.6°C26.3°C
Tanjun Benoa28.9°C27.0°C
Kelanabian28.9°C27.0°C
Gilimanuk28.7°C26.5°C
Denpasar28.8°C27.0°C
Bualu28.8°C27.0°C
Banjar Anyar28.4°C26.3°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Gilimanuk, Indonezja
Gilimanuk, Indonezja | © Aymeric Lebègue

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.