Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Arafura

Larrekia, Australia

Larrekia, Australia © www.resort.ru

Aktualna temperatura wody w Morze Arafura. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Arafura. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Arafura
#minimalna
29.8oC
#średnia temperatura
31.3oC
#maksymalnie
32.1oC

Morze Arafura: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Arafura: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Arafura woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Najcieplejsza woda w Morze Arafura nagrane dzisiaj w Stuart Park. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 32.1oC. I najzimniejszy - w Nulanbey, jego wartość - 29.0oC.

Temperatura wody w Morze Arafura wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez osiem punktów w Morze Arafura w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Arafura, roczne wykresy wyglądają następująco:

Darwin, Australia

Nulanbey, Australia

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Arafura.

MiastoWodaPowietrze
Parap31.5°C29.5°C
Fanny Bay30.8°C29.5°C
Nulanbey29.0°C28.9°C
Alyangula31.4°C29.1°C
Nightcliff30.8°C29.5°C
Larrekia31.5°C29.5°C
Stuart Park32.1°C29.5°C
Darwin31.5°C29.5°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Arafura. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne