Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Salomona

Samarai, Papua Nowa Gwinea

Samarai, Papua Nowa Gwinea

Aktualna temperatura wody w Morze Salomona. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Salomona. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Salomona
#minimalna
29.2oC
#średnia temperatura
29.5oC
#maksymalnie
29.7oC

Najpopularniejsze kurorty w Morze Salomona w ostatnim tygodniu

Morze Salomona: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Salomona: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Salomona woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Najcieplejsza woda w Morze Salomona nagrane dzisiaj w Samarai. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.0oC. I najzimniejszy - w Finshhafen, jego wartość - 28.9oC.

Temperatura wody w Morze Salomona wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez dwa punkty w Morze Salomona w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Salomona, roczne wykresy wyglądają następująco:

Samarai, Papua Nowa Gwinea

Finshhafen, Papua Nowa Gwinea

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Salomona.

MiastoWodaPowietrze
Finshhafen28.9°C29.6°C
Samarai29.0°C28.5°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Salomona. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne