Wersja strony w języku polskim
Samarai, Papua Nowa Gwinea
Samarai, Papua Nowa Gwinea | © seatemperature.net

Aktualna temperatura wody w Morzu Salomona. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Salomona.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
30.0°C
#średni
30.1°C
#maksymalny
30.1°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Morzu Salomona woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Morze Salomona: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Najpopularniejsze kurorty na Morzu Czarnym w ciągu ostatniego tygodnia

Morze Salomona: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Samarai, Papua Nowa Gwinea
Samarai, Papua Nowa Gwinea | © James Mitau

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Samarai. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.0°C. I najzimniejszy w Samarai, jego wartość 30.0°C.

Temperatura wody w Morzu Salomona wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Salomona: informacje ogólne

Samarai, Papua Nowa Gwinea
Samarai, Papua Nowa Gwinea | © James Mitau

Morze Salomona, znajdujący się między wyspami Ocean Spokojny, położony między Wyspami Salomona, Nową Brytanią i Nową Gwineą. Powierzchnia wynosi 755 tys. Km², średnia głębokość to 2652 m. Średnia roczna temperatura wody na powierzchni wynosi ponad 27 ° С, zasolenie 34,5 ‰.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Samarai30.0°C29.2°C
Finschhafen30.0°C29.3°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Legian, Indonezja
Legian, Indonezja | © 川林裕二

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.