Wersja strony w języku polskim
Madang, Papua Nowa Gwinea
Madang, Papua Nowa Gwinea | © Flemming Serritslev

Aktualna temperatura wody w Morzu Bismarcka. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Bismarcka.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
30.0°C
#średni
30.4°C
#maksymalny
30.8°C

W tej chwili na wszystkich plażach na Morzu Bismarcka woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Morze Bismarcka: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Bismarcka: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Madang, Papua Nowa Gwinea
Madang, Papua Nowa Gwinea | © Albin Lageder

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Wewak. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.6°C. I najzimniejszy w Madang, jego wartość 29.5°C.

Temperatura wody na Morzu Bismarcka wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Bismarcka: informacje ogólne

Wewak, Papua Nowa Gwinea
Wewak, Papua Nowa Gwinea | © Daniël Kretzen

Morze Nowej Gwinei - morze międzywyspowe na zachodzie Oceanu Spokojnego, od północy, wschodu i południa ograniczone archipelagiem Bismarcka, od zachodu wyspą Nową Gwineą; komunikowane przez Cieśninę Vityaz z Morzem Salomona. Średnia głębokość morza to 1700 m, maksymalna głębokość to 2665 m.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Lorengau29.9°C28.0°C
Kavieng29.7°C27.9°C
Kokopo29.6°C26.5°C
Rabaul30.4°C26.5°C
Wewak30.6°C24.8°C
Madang29.5°C25.8°C
Namatanai30.0°C27.3°C
Aitape29.9°C24.6°C
Vanimo30.1°C25.7°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Kavieng, Papua Nowa Gwinea
Kavieng, Papua Nowa Gwinea | © tripadvisor.com

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.