Wersja strony w języku polskim
Baganga, Filipiny
Baganga, Filipiny | © Jon Castardo

Aktualna temperatura wody na Morzu Filipińskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Morzu Filipińskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
18.4°C
#średni
26.6°C
#maksymalny
28.5°C

W tej chwili na plażach na Morzu Filipińskim temperatura wody waha się od chłodnej do komfortowej i ciepłej.

Morze Filipińskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Filipińskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Suao, Tajwan
Suao, Tajwan | © 廖俊沛

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Tarragonie. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 28.4°C. I najzimniejszy w Miyazaki, jego wartość 18.4°C.

Temperatura wody na Morzu Filipińskim wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Filipińskie: informacje ogólne

Botolan, Filipiny
Botolan, Filipiny | © akosichris moto

Morze Filipińskie to oceaniczne morze międzywyspowe na Oceanie Spokojnym położone w pobliżu Archipelagu Filipińskiego. Drugie co do wielkości morze na Ziemi.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Batangas26.5°C24.9°C
Koror27.4°C27.0°C
Wyspa Lanyu24.8°C20.4°C
Wyspa Ticao26.4°C25.2°C
Miyazaki18.4°C10.2°C
Talomo28.3°C23.3°C
Suao21.9°C16.7°C
Orani26.7°C27.1°C
Cavite26.2°C27.1°C
Pagbilao26.8°C25.3°C
prasa27.2°C24.2°C
Sabang27.0°C24.5°C
Baganga27.8°C25.2°C
San Diego26.8°C26.1°C
Ormoc27.8°C25.1°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Wyspa Lanyu, Tajwan
Wyspa Lanyu, Tajwan | © 高元宏

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.