Wersja strony w języku polskim
Botolan, Filipiny
Botolan, Filipiny | © Sergo Kantarchian

Aktualna temperatura wody na Morzu Filipińskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Morzu Filipińskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
18.1°C
#średni
27.7°C
#maksymalny
29.3°C

W tej chwili na plażach na Morzu Filipińskim temperatura wody waha się od chłodnej do komfortowej i ciepłej.

Morze Filipińskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Filipińskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Angaur, Palau
Angaur, Palau | © Ramson Julio

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w języku Malita. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 29.3°C. I najzimniejszy w Miyazaki, jego wartość 18.5°C.

Temperatura wody na Morzu Filipińskim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Filipińskie: informacje ogólne

Sabang, Filipiny
Sabang, Filipiny | © Greg Venci

Morze Filipińskie to oceaniczne morze międzywyspowe na Oceanie Spokojnym położone w pobliżu Archipelagu Filipińskiego. Drugie co do wielkości morze na Ziemi.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Batangas27.7°C23.7°C
Koror28.8°C27.2°C
Maco29.0°C23.4°C
Angaur28.8°C27.2°C
Wyspa Lanyu24.4°C21.1°C
Panukulan27.7°C25.5°C
Pagbilao27.9°C24.0°C
Lucena27.9°C24.0°C
Cavite28.0°C25.1°C
Burias Island27.9°C24.6°C
Wyspa Ticao27.9°C25.2°C
Sabang27.7°C23.8°C
Legazpi28.2°C24.4°C
Suao21.7°C20.2°C
Ormoc28.5°C24.3°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Wyspa Lanyu, Tajwan
Wyspa Lanyu, Tajwan | © womanadvice.ru

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.