Wersja strony w języku polskim
Tacloban, Filipiny
Tacloban, Filipiny | © Lawrence Vidanes

Aktualna temperatura wody na Morzu Filipińskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Morzu Filipińskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
23.3°C
#średni
29.3°C
#maksymalny
30.6°C

W tej chwili na wszystkich plażach na Morzu Filipińskim temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Morze Filipińskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Filipińskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Sabang, Filipiny
Sabang, Filipiny | © Jr Cheng Jung

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Botolanie. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.5°C. I najzimniejszy w Miyazaki, jego wartość 23.0°C.

Temperatura wody na Morzu Filipińskim spadła w ciągu ostatniego tygodnia, ale wzrosła w porównaniu do stanu sprzed 30 dni. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Filipińskie: informacje ogólne

Suao, Tajwan
Suao, Tajwan | © Roger Timberlake

Morze Filipińskie to oceaniczne morze międzywyspowe na Oceanie Spokojnym położone w pobliżu Archipelagu Filipińskiego. Drugie co do wielkości morze na Ziemi.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Miyazaki23.0°C20.6°C
Batangas30.3°C27.8°C
Wyspa Ticao28.6°C28.1°C
San Diego29.5°C28.8°C
Wyspa Lanyu28.1°C25.3°C
Koror29.3°C28.3°C
Tarragona29.8°C28.0°C
Cavite29.3°C29.7°C
Lucena30.0°C27.1°C
Olongapo29.5°C29.2°C
Burias Island29.6°C28.8°C
Maco30.2°C28.0°C
Malita29.5°C28.6°C
Pagbilao29.3°C27.1°C
Ormoc29.8°C28.7°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Wyspa Lanyu, Tajwan
Wyspa Lanyu, Tajwan | © Han-Ting Liu

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.