Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Palau

Palau

Palau © putidorogi-nn.ru

Palau: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Palau. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Palau
#minimalna
30.1oC
#średnia temperatura
30.3oC
#maksymalnie
30.7oC

Najpopularniejsze kurorty w Palau w ostatnim tygodniu

Palau: informacje o temperaturze wody

Palau znajduje się w Australii i Oceanii. Kraj jest myte przez Morze Filipińskie. Palau to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko trzy osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Palau woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Palau wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie trzy punkty w Palau w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Палау naprawione w Angaur. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 30.7oC. I najzimniejszy - w Melekeok, jego wartość - 30.1oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Palau roczne wykresy wyglądają następująco:

Koror

Melekeok

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Palau. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Angaur30.7°C28.9°C
Melekeok30.1°C28.9°C
Koror30.1°C28.9°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Palau, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Palau

Palau © pixabay.com

Klimat w Palau

Równikowe morskie, gorące i stale wilgotne. Średnia miesięczna temperatura powietrza wynosi od + 24°C do + 30°C przez cały rok. Opady wynoszą ponad 3000 mm rocznie, przy średniej wilgotności wynoszącej 80%. Luty i marzec to najsuchsze miesiące, natomiast od czerwca do sierpnia trwa sezon długotrwałych deszczów tropikalnych. Tajfuny są rzadkie, ponieważ archipelag Palau znajduje się poza pasem tajfunu, ale czasami wciąż zamiatają wyspy (zwykle od czerwca do grudnia). Temperatura wody wokół wysp wynosi około + 20°C przez cały rok.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Palau: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Palau: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne