Wersja strony w języku polskim
Angaur, Palau
Angaur, Palau | © Ramson Julio

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Palau. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Palau

#minimalny
30.1°C
#średni
30.3°C
#maksymalny
30.5°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Palau w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Palau

Obecnie na wszystkich plażach w Palau woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Palau wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Koror, Palau
Koror, Palau | © calvin pen

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Palau w języku angaur. Jego wartość w tej lokalizacji to 29.4°C. A najzimniejszy jest w Melekeok, jego wartość 29.2°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Palau wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Palau. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Koror29.2°C29.5°C
Angaur29.4°C29.4°C
Melekeok29.2°C29.5°C

Klimat w Palau

Wewak, Papua Nowa Gwinea
Wewak, Papua Nowa Gwinea | © Daniël Kretzen

Palau znajduje się w Australii i Oceanii. Kraj jest myte przez Morze Filipińskie. Palau to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko trzy osady.

Równikowe morskie, gorące i stale wilgotne. Średnia miesięczna temperatura powietrza wynosi od + 24°C do + 30°C przez cały rok. Opady wynoszą ponad 3000 mm rocznie, przy średniej wilgotności wynoszącej 80%. Luty i marzec to najsuchsze miesiące, natomiast od czerwca do sierpnia trwa sezon długotrwałych deszczów tropikalnych. Tajfuny są rzadkie, ponieważ archipelag Palau znajduje się poza pasem tajfunu, ale czasami wciąż zamiatają wyspy (zwykle od czerwca do grudnia). Temperatura wody wokół wysp wynosi około + 20°C przez cały rok.

Palau: regiony

Perth, Australia
Perth, Australia | © 1renatka

Palau: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.