Wersja strony w języku polskim
Sasebo, Japonia
Sasebo, Japonia | © Taka Yszw

Aktualna temperatura wody w morzu Aki. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w morzu Aki.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
13.1°C
#średni
15.1°C
#maksymalny
17.9°C

W tej chwili na plażach w morzu Aki temperatura wody jest generalnie w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie będzie przyjemne.

Sea Aki: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Sea Aki: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Takamatsu, Japonia
Takamatsu, Japonia | © 陳文種

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Sasebo. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 17.7°C. I najzimniejszy w Okayama, jego wartość 13.1°C.

Temperatura wody w morzu Aki wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Sea Aki: informacje ogólne

Akashi, Japonia
Akashi, Japonia | © 708 SOM

Aki-Nada to zasięg w zachodniej części Morza Wewnętrznego Japonii. Znajduje się między południowo-zachodnią częścią prefektury Hiroshima a północno-zachodnią częścią prefektury Ehime. Nazwany na cześć historycznej prowincji Aki.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Okayama13.1°C19.6°C
Sasebo17.7°C17.0°C
Osaka14.4°C19.9°C
Saga17.2°C20.9°C
Nagasaki17.5°C17.0°C
Takamatsu13.7°C18.4°C
Kobe14.1°C19.9°C
Akashi14.8°C19.9°C
Fukuyama14.8°C19.6°C
Hiroszima14.2°C16.6°C
Kunisaki14.7°C16.5°C
Bungo-Takada14.9°C17.8°C
Uwajima17.2°C17.3°C
Sumoto15.0°C19.9°C
Marugame14.1°C19.6°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Bungo-Takada, Japonia
Bungo-Takada, Japonia | © reiko san

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.