Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Japońskie

Volchanets, Rosja

Volchanets, Rosja © mapio.net

Aktualna temperatura wody w Morze Japońskie. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Japońskie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Japońskie
#minimalna
-2.0oC
#średnia temperatura
6.4oC
#maksymalnie
15.0oC

Najpopularniejsze kurorty w Morze Japońskie w ostatnim tygodniu

Morze Japońskie: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Japońskie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Japońskie temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu, są nawet bardzo zimne miejsca. Istnieje kilka ośrodków z temperaturami wody zbliżającymi się do komfortowych.

Najcieplejsza woda w Morze Japońskie nagrane dzisiaj w Fukuoka. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 14.7oC. I najzimniejszy - w Chumikan, jego wartość - -2.0oC.

Temperatura wody w Morze Japońskie wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Morze Japońskie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Japońskie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Tenno, Japonia

Fukuoka, Japonia

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Japońskie.

MiastoWodaPowietrze
Sapporo5.7°C-0.7°C
Ayan-1.7°C-5.4°C
Niigata10.8°C3.6°C
Takaoka12.8°C6.4°C
Emar Bay0.1°C2.5°C
Aomori8.8°C2.9°C
maj-0.5°C-0.6°C
Posit2.9°C2.9°C
Tomakomai5.9°C2.3°C
Peter The Great Bay0.7°C4.2°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Japońskie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Peter The Great Bay, Rosja

Peter The Great Bay, Rosja © pravda.ru

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne