Wersja strony w języku polskim
Posiet, Rosja
Posiet, Rosja | © posyet.com

Aktualna temperatura wody w Morzu Japońskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Japońskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
-0.7°C
#średni
13.1°C
#maksymalny
20.5°C

W tej chwili na plażach nad Morzem Czarnym temperatura wody jest inna. Oprócz, szczerze mówiąc, bardzo zimnych miejsc, są takie, w których pływanie może być wygodne.

Morze Japońskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Japońskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Niigata, Japonia
Niigata, Japonia | © BBcamper D5

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Fukuoce. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 20.6°C. I najzimniejszy w Chumikan, jego wartość -0.7°C.

Temperatura wody w Morzu Japońskim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Japońskie: informacje ogólne

Preobrazheniye, Rosja
Preobrazheniye, Rosja | © Viktor Krivtsov

Morze Japońskie jest morzem marginalnym na Oceanie Spokojnym, oddzielonym od niego Wyspami Japońskimi. Od sąsiedniego Morza Ochockiego oddziela ją Wyspa Sachalin, a od sąsiedniego Morza Żółtego Półwysep Koreański.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Amur Bay13.2°C12.3°C
Władywostok13.0°C16.0°C
Zatoka Ussuri12.7°C16.0°C
Nakhodka11.6°C16.5°C
Posiet13.3°C15.5°C
Zarubino13.2°C15.5°C
Dushkino-Livadiya11.6°C16.5°C
Zatoka Piotra Wielkiego12.8°C15.1°C
Volchanets11.6°C16.5°C
Shepalovo11.8°C13.6°C
Kholmsk9.0°C12.6°C
Nevelsk8.9°C11.1°C
Chumikan-0.7°C6.7°C
Hokkaido9.4°C16.0°C
Russkiy12.9°C12.3°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Slavyanka, Rosja
Slavyanka, Rosja | © Viacheslav Tuktamyshev

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.