Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Japońskie

Posit, Rosja

Posit, Rosja © posyet.com

Aktualna temperatura wody w Morze Japońskie. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Japońskie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Japońskie
#minimalna
-0.9oC
#średnia temperatura
13.0oC
#maksymalnie
20.7oC

Morze Japońskie: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Japońskie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Japońskie temperatura wody jest inna. Oprócz bardzo zimnych miejsc, są też takie, w których pływanie może być mniej lub bardziej wygodne.

Najcieplejsza woda w Morze Japońskie nagrane dzisiaj w Mucie. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 20.7oC. I najzimniejszy - w Chumikan, jego wartość - -0.9oC.

Temperatura wody w Morze Japońskie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Morze Japońskie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Japońskie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Zatoka Ussuri, Rosja

Władywostok, Rosja

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Japońskie.

MiastoWodaPowietrze
Shepalovo8.5°C-2.7°C
Tomakomai12.2°C2.1°C
Wakkanai10.2°C-2.3°C
Peter The Great Bay9.4°C-1.0°C
Prawda7.2°C-3.7°C
Yoichi12.0°C0.2°C
Hachinohe16.8°C4.5°C
Niigata17.6°C9.9°C
rosyjski9.5°C-3.3°C
Nanao19.1°C11.4°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Japońskie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Peter The Great Bay, Rosja

Peter The Great Bay, Rosja © pravda.ru

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne