Wersja strony w języku polskim
Krasnogorsk, Rosja
Krasnogorsk, Rosja | © AlenaI Panina

Aktualna temperatura wody w Morzu Japońskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Japońskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
-1.8°C
#średni
3.5°C
#maksymalny
14.1°C

W tej chwili na plażach nad Morzem Czarnym temperatura wody generalnie jest w strefie dyskomfortu, zdarzają się nawet bardzo zimne miejsca. Jest kilka miejsc, w których temperatura wody zbliża się do komfortowych.

Morze Japońskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Japońskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Niigata, Japonia
Niigata, Japonia | © 62 Casa

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Koga. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 14.2°C. I najzimniejszy w Chumikan, jego wartość -1.8°C.

Temperatura wody w Morzu Japońskim ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Japońskie: informacje ogólne

Krasnogorsk, Rosja
Krasnogorsk, Rosja | © [M] Player

Morze Japońskie jest morzem marginalnym na Oceanie Spokojnym, oddzielonym od niego Wyspami Japońskimi. Od sąsiedniego Morza Ochockiego oddziela ją Wyspa Sachalin, a od sąsiedniego Morza Żółtego Półwysep Koreański.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Władywostok-1.3°C-13.5°C
Nakhodka0.1°C-12.6°C
Zatoka Ussuri-1.0°C-13.5°C
Amur Bay-1.2°C-12.8°C
Zatoka Piotra Wielkiego-0.2°C-11.4°C
Sovetskaya Gavan-1.7°C-22.6°C
Shepalovo0.4°C-12.1°C
Dushkino-Livadiya-0.2°C-12.6°C
Zarubino0.4°C-10.2°C
Hokkaido-0.4°C-4.2°C
Slavyanka-0.2°C-12.8°C
Popova-1.1°C-12.8°C
Okhotsk-1.8°C-31.4°C
Volchanets-0.2°C-12.6°C
Kholmsk0.3°C-11.5°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Amur Bay, Rosja
Amur Bay, Rosja | © www.tripadvisor.ru

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.