Wersja strony w języku polskim
Władywostok, Rosja
Władywostok, Rosja | © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Morzu Japońskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Japońskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
7.9°C
#średni
20.0°C
#maksymalny
27.0°C

W tej chwili na plażach nad Morzem Czarnym temperatura wody jest bardzo różna. Są miejsca bardzo zimne, są fajne i są takie z ciepłą i wygodną wodą.

Morze Japońskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Japońskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Tottori, Japonia
Tottori, Japonia | © 박재현

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Maizuru. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 27.1°C. I najzimniejszy w Chumikan, jego wartość 8.7°C.

Temperatura wody w Morzu Japońskim ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Japońskie: informacje ogólne

Amur Bay, Rosja
Amur Bay, Rosja | © Татьяна Маслобоева

Morze Japońskie jest morzem marginalnym na Oceanie Spokojnym, oddzielonym od niego Wyspami Japońskimi. Od sąsiedniego Morza Ochockiego oddziela ją Wyspa Sachalin, a od sąsiedniego Morza Żółtego Półwysep Koreański.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Władywostok18.7°C15.3°C
Nakhodka18.3°C15.7°C
Amur Bay18.8°C18.8°C
Zatoka Ussuri19.5°C15.3°C
Dushkino-Livadiya18.2°C15.7°C
Kholmsk16.6°C12.8°C
Volchanets18.0°C15.7°C
Zarubino19.0°C17.0°C
Nevelsk16.7°C15.2°C
Shepalovo19.0°C15.7°C
Russkiy18.3°C18.8°C
Slavyanka18.8°C18.8°C
Zatoka Piotra Wielkiego19.9°C16.9°C
Sovetskaya Gavan13.9°C12.0°C
Vrangel18.2°C15.7°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Himi, Japonia
Himi, Japonia | © MINATO Hisakazu

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.