Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Korei Południowej

Korea Południowa

Korea Południowa © www.votpusk.ru

Korea Południowa: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Korei Południowej. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Korei Południowej
#minimalna
20.4oC
#średnia temperatura
22.1oC
#maksymalnie
23.3oC

Najpopularniejsze kurorty w Korei Południowej w ostatnim tygodniu

Korea Południowa: informacje o temperaturze wody

Korea Południowa znajduje się w Azji. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Morze Wschodniochińskie, Morze Żółte. Korea Południowa - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 24 osady i ośrodki.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Korei Południowej temperatura wody waha się od chłodnej do wygodnej i ciepłej.

Temperatura wody w Korei Południowej ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 24 punktów w Korei Południowej w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Южной Кореи naprawione w Khinhai. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 23.0oC. I najzimniejszy - w Yongpyeong, jego wartość - 20.1oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Korei Południowej roczne wykresy wyglądają następująco:

Seul

Kiosa

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Korei Południowej. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Masan23.0°C17.5°C
Khinhai23.0°C17.5°C
Seul21.8°C15.4°C
Ansan21.5°C15.4°C
Sinan22.4°C15.9°C
Sunkhun22.9°C17.5°C
Kiosa22.9°C17.5°C
Reisui22.2°C17.5°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Korei Południowej, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Pusan, Korea Południowa

Pusan, Korea Południowa © webturizm.ru

Klimat w Korei Południowej

Umiarkowany monsun. Średnia roczna temperatura wynosi do +5°C na północy i +14°C na południu. Lato jest upalne - 21-24°C (do +35°C), z częstymi i obfitymi deszczami przynoszonymi przez monsuny od czerwca do lipca. Zima jest zimna - do -10°C na wybrzeżach i -20°C w regionach centralnych, raczej mało śniegu. Odwilż jest częsta. Opady spadają średnio do 2000 mm. rocznie (na północy - do 5000 mm., w Seulu - około 1500 mm.), głównie w lecie.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Korea Południowa: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Yongpyeong, Coge, Seul

Korea Południowa

Korea Południowa © pixabay.com

Korea Południowa: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne