Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Korei Południowej

Seul, Korea Południowa

Seul, Korea Południowa © pixabay.com

Korea Południowa: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Korei Południowej. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Korei Południowej
#minimalna
5.2oC
#średnia temperatura
9.8oC
#maksymalnie
14.0oC

Najpopularniejsze kurorty w Korei Południowej w ostatnim tygodniu

Korea Południowa: informacje o temperaturze wody

Korea Południowa znajduje się w Azji. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Morze Wschodniochińskie, Morze Żółte. Korea Południowa - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 24 osady i ośrodki.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Korei Południowej temperatura wody jest bardzo niska i nie nadaje się do pływania.

Temperatura wody w Korei Południowej ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 24 punktów w Korei Południowej w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Южной Кореи naprawione w Ulsan. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 14.6oC. I najzimniejszy - w Jeju, jego wartość - 5.3oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Korei Południowej roczne wykresy wyglądają następująco:

Seul

Moppo

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Korei Południowej. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Koyan6.5°C-5.4°C
Jeju5.3°C4.3°C
Ansan6.8°C-5.4°C
Gangneung9.7°C-6.8°C
Kunsan6.9°C-1.3°C
Taesal Lee7.0°C-5.4°C
Hoko14.0°C4.8°C
Moppo6.3°C4.3°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Korei Południowej, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Seul, Korea Południowa

Seul, Korea Południowa © pixabay.com

Klimat w Korei Południowej

Umiarkowany monsun. Średnia roczna temperatura wynosi do +5°C na północy i +14°C na południu. Lato jest upalne - 21-24°C (do +35°C), z częstymi i obfitymi deszczami przynoszonymi przez monsuny od czerwca do lipca. Zima jest zimna - do -10°C na wybrzeżach i -20°C w regionach centralnych, raczej mało śniegu. Odwilż jest częsta. Opady spadają średnio do 2000 mm. rocznie (na północy - do 5000 mm., w Seulu - około 1500 mm.), głównie w lecie.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Korea Południowa: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Yongpyeong, Coge, Seul

Pusan, Korea Południowa

Pusan, Korea Południowa © webturizm.ru

Korea Południowa: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

<

© 2021 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne