Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Żółte morze

Yantai, Chiny

Yantai, Chiny © ruchina.org

Aktualna temperatura wody w Żółte morze. Prognoza zmian temperatury wody w Żółte morze. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Żółte morze
#minimalna
15.1oC
#średnia temperatura
17.7oC
#maksymalnie
23.0oC

Żółte morze: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Żółte morze: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Żółte morze temperatura wody jest bardzo różna. Są ośrodki, w których jest ciepło i wygodnie, i są takie, w których woda jest chłodna do pływania.

Najcieplejsza woda w Żółte morze nagrane dzisiaj w Lüshunkou. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 23.0oC. I najzimniejszy - w Hongkhai, jego wartość - 15.1oC.

Temperatura wody w Żółte morze ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez 29 punktów w Żółte morze w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Żółte morze, roczne wykresy wyglądają następująco:

Yueyin, Chiny

Jianfeng, Chiny

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Żółte morze.

MiastoWodaPowietrze
Lüshunkou23.0°C17.4°C
Weihai18.3°C17.8°C
Sinan17.4°C17.0°C
Beidaihe16.7°C18.8°C
Yueyin15.7°C17.2°C
Dakhangshandao17.1°C17.4°C
Dalian19.7°C17.4°C
Heju18.0°C16.1°C
Jianfeng15.1°C17.2°C
Yantai18.1°C17.4°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Żółte morze. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Beidaihe, Chiny

Beidaihe, Chiny © travel-picture.ru

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne