Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Żółte morze

Tianjin, Chiny

Tianjin, Chiny © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Żółte morze. Prognoza zmian temperatury wody w Żółte morze. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Żółte morze
#minimalna
22.1oC
#średnia temperatura
25.1oC
#maksymalnie
29.3oC

Żółte morze: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Żółte morze: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Żółte morze temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepła, a nawet gorąca.

Najcieplejsza woda w Żółte morze nagrane dzisiaj w Lüshunkou. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.3oC. I najzimniejszy - w Nampo, jego wartość - 22.2oC.

Temperatura wody w Żółte morze wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez 29 punktów w Żółte morze w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Żółte morze, roczne wykresy wyglądają następująco:

Yueyin, Chiny

Lüshunkou, Chiny

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Żółte morze.

MiastoWodaPowietrze
Hinhing25.1°C26.3°C
Moppo22.6°C31.7°C
Schazikow24.8°C28.7°C
Hongkhai25.1°C26.3°C
Jianfeng26.1°C26.3°C
Szanghaj27.7°C29.4°C
Yingkou25.9°C26.3°C
Dakhangshandao24.1°C26.9°C
Taesal Lee22.8°C25.6°C
Longgang26.7°C26.3°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Żółte morze. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Yantai, Chiny

Yantai, Chiny © ruchina.org

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne