Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w KRLD

KRLD

KRLD © koreya24.ru

KRLD: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Korei Północnej. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Korei Północnej
#minimalna
17.2oC
#średnia temperatura
20.2oC
#maksymalnie
22.1oC

Najpopularniejsze kurorty w Korei Północnej w ostatnim tygodniu

KRLD: informacje o temperaturze wody

Korea Północna znajduje się w Azji. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Morze Japońskie, Morze Żółte. KRLD to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy w sumie osiem osiedli lub kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Korei Północnej temperatura wody waha się od chłodnej do wygodnej i ciepłej.

Temperatura wody w Korei Północnej wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie osiem punktów w Korei Północnej w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в КНДР naprawione w Wonsan. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 22.2oC. I najzimniejszy - w stacji Sonbong, jego wartość - 16.9oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Korei Północnej roczne wykresy wyglądają następująco:

Nayin

Hamgyon-Namdo

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Korei Północnej. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Heju19.4°C19.5°C
Wonsan22.2°C18.4°C
Nampo19.9°C19.5°C
Hamgyon-Namdo21.5°C18.4°C
Nayin17.6°C15.6°C
Hamgyon-Namdo20.8°C18.2°C
Stacja Sonbong16.9°C15.6°C
Khunnam22.0°C18.4°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Korei Północnej, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Klimat w Korei Północnej

Umiarkowany monsun, stosunkowo ciężki. Różnice sezonowe są bardzo dramatyczne - lata w kraju są łagodne i ciepłe, a zimy chłodne i suche. Zimą zimne powietrze kontynentalne wchodzące tutaj z gór kontynentu azjatyckiego przynosi suchą, czystą i zimną pogodę o temperaturach do -14°C, aw górach - poniżej -18°C (średnia wartość waha się wokół -4°C na południu i -8 ° С - na północy). Jednak zimowe okresy często przeplatane są ciepłymi warunkami pogodowymi. W lecie pogoda jest determinowana cyrkulacją oceanicznych mas powietrza, przynosząc obfitą wilgoć, panująca średnia temperatura w tym okresie wynosi + 18-22 ° С. Opady spadają z 800-1000 mm w regionie Phenianu i wschodniego wybrzeża do 1500-2000 mm rocznie w regionach górskich. Większość opadów występuje zwykle w okresie monsunowym (w środku lata) i późną jesienią.Zimy nie są bardzo śnieżne i często bardzo wietrzne, a powietrze jest suche i przejrzyste.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

KRLD: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

KRLD: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne