Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Wschodniochińskie

Nantong, Chiny

Nantong, Chiny © cardiagram.com.ua

Aktualna temperatura wody w Morze Wschodniochińskie. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Wschodniochińskie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Wschodniochińskie
#minimalna
8.2oC
#średnia temperatura
15.0oC
#maksymalnie
22.8oC

Najpopularniejsze kurorty w Morze Wschodniochińskie w ostatnim tygodniu

Morze Wschodniochińskie: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Wschodniochińskie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Wschodniochińskie temperatura wody jest bardzo różna. Są bardzo zimne miejsca, są fajne dla wszystkich i są ośrodki z ciepłą i komfortową wodą.

Najcieplejsza woda w Morze Wschodniochińskie nagrane dzisiaj w Tajpej. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 22.3oC. I najzimniejszy - do Kunsan, jego wartość - 8.1oC.

Temperatura wody w Morze Wschodniochińskie wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Morze Wschodniochińskie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Wschodniochińskie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Taipei, Tajwan

Seul, Korea Południowa

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Wschodniochińskie.

MiastoWodaPowietrze
Gusikava18.6°C19.9°C
Tarumizu18.2°C15.1°C
Schiang14.4°C14.2°C
Tatou18.0°C14.3°C
Putoshan13.8°C11.5°C
Itikikusikino17.0°C13.7°C
Yongpyeong12.1°C5.5°C
Zhangvan14.2°C14.2°C
Taipei22.3°C16.6°C
Yakheng14.8°C13.9°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Wschodniochińskie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Kagoshima, Japonia

Kagoshima, Japonia © breeze.ru

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne