Wersja strony w języku polskim
Goyang, Korea Południowa
Goyang, Korea Południowa | © 이용태

Aktualna temperatura wody w Morzu Wschodniochińskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Morzu Wschodniochińskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
3.8°C
#średni
13.1°C
#maksymalny
24.6°C

W tej chwili na plażach nad Morzem Czarnym temperatura wody jest bardzo różna. Są miejsca bardzo zimne, są fajne i są takie z ciepłą i wygodną wodą.

Morze Wschodniochińskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Wschodniochińskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Nantong, Chiny
Nantong, Chiny | © cardiagram.com.ua

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Yonakuni. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 24.6°C. I najzimniejszy w Hwaseong, jego wartość 3.8°C.

Temperatura wody na Morzu Wschodniochińskim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Wschodniochińskie: informacje ogólne

Pusan ​​, Korea Południowa
Pusan ​​, Korea Południowa | © David Chen

Morze Wschodniochińskie znajduje się między wybrzeżem Chin na zachodzie, ok. Kyushu i wyspy Ryukyu (Nansei) na wschodzie i około. Tajwan na południu. Na północy graniczy z Morzem Japońskim wzdłuż północnego krańca Cieśniny Koreańskiej i Morza Żółtego wzdłuż linii od południowo-zachodniego krańca Półwyspu Koreańskiego do około. Czedżu i dalej - na kontynent; na południu - z Morzem Południowochińskim wzdłuż północnego krańca Cieśniny Tajwańskiej.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Taipei20.3°C18.1°C
Pusan ​​14.5°C10.3°C
Okinawa22.4°C21.1°C
Incheon4.3°C11.4°C
Geoje14.2°C10.3°C
Kunsan5.7°C9.7°C
Seul4.0°C11.4°C
Ulsan14.5°C10.0°C
Chinhae14.2°C10.3°C
Hwaseong3.8°C11.4°C
Hangzhou10.3°C13.2°C
Masan15.0°C10.3°C
Luoyang14.8°C15.7°C
Yushan13.2°C13.3°C
Ansan3.9°C11.4°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Xiamen, Chiny
Xiamen, Chiny | © Bader Abushaaban

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.