Wersja strony w języku polskim
Ansan, Korea Południowa
Ansan, Korea Południowa | © Haesung Jung

Aktualna temperatura wody w Morzu Wschodniochińskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Morzu Wschodniochińskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
22.1°C
#średni
26.1°C
#maksymalny
28.9°C

W tej chwili na wszystkich plażach na Morzu Wschodniochińskim temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Morze Wschodniochińskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Wschodniochińskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Geoje, Korea Południowa
Geoje, Korea Południowa | © 李麗娟

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Gushikawa. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 28.7°C. I najzimniejszy w Goyang, jego wartość 21.7°C.

Temperatura wody na Morzu Wschodniochińskim ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Wschodniochińskie: informacje ogólne

Geoje, Korea Południowa
Geoje, Korea Południowa | © guide man

Morze Wschodniochińskie znajduje się między wybrzeżem Chin na zachodzie, ok. Kyushu i wyspy Ryukyu (Nansei) na wschodzie i około. Tajwan na południu. Na północy graniczy z Morzem Japońskim wzdłuż północnego krańca Cieśniny Koreańskiej i Morza Żółtego wzdłuż linii od południowo-zachodniego krańca Półwyspu Koreańskiego do około. Czedżu i dalej - na kontynent; na południu - z Morzem Południowochińskim wzdłuż północnego krańca Cieśniny Tajwańskiej.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Okinawa28.1°C28.0°C
Pusan ​​24.1°C21.4°C
Seul22.0°C20.3°C
Taipei27.7°C27.0°C
Fulong Beach27.5°C27.0°C
Incheon21.9°C20.3°C
Kagoshima27.6°C22.5°C
Yonakuni28.2°C28.3°C
Ulsan25.1°C20.5°C
Kang Neung23.4°C13.7°C
Geoje25.0°C21.4°C
Xiamen27.9°C28.5°C
Shibushi28.3°C23.0°C
Reisui24.6°C19.7°C
Sogcho23.4°C19.7°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Okinawa, Japonia
Okinawa, Japonia | © pixabay.com

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.