Wersja strony w języku polskim
Fulong Beach, Tajwan
Fulong Beach, Tajwan | © 蔡君

Aktualna temperatura wody w Morzu Wschodniochińskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Morzu Wschodniochińskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
21.4°C
#średni
25.7°C
#maksymalny
30.4°C

W tej chwili na plażach na Morzu Wschodniochińskim temperatura wody waha się od chłodnej do komfortowej i ciepłej.

Morze Wschodniochińskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Wschodniochińskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Kang Neung, Korea Południowa
Kang Neung, Korea Południowa | © 이종식

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Tajpej. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.4°C. I najzimniejszy in Sinhyeon, jego wartość 21.4°C.

Temperatura wody na Morzu Wschodniochińskim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Wschodniochińskie: informacje ogólne

Kang Neung, Korea Południowa
Kang Neung, Korea Południowa | © sam choi

Morze Wschodniochińskie znajduje się między wybrzeżem Chin na zachodzie, ok. Kyushu i wyspy Ryukyu (Nansei) na wschodzie i około. Tajwan na południu. Na północy graniczy z Morzem Japońskim wzdłuż północnego krańca Cieśniny Koreańskiej i Morza Żółtego wzdłuż linii od południowo-zachodniego krańca Półwyspu Koreańskiego do około. Czedżu i dalej - na kontynent; na południu - z Morzem Południowochińskim wzdłuż północnego krańca Cieśniny Tajwańskiej.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Okinawa29.4°C31.4°C
Pusan ​​22.1°C27.3°C
Taipei30.4°C34.6°C
Sogcho22.9°C29.1°C
Seul22.4°C25.6°C
Kang Neung22.7°C24.9°C
Kagoshima26.6°C32.9°C
Geoje21.5°C27.3°C
Fulong Beach29.2°C34.6°C
Incheon22.0°C25.6°C
Xiamen28.6°C31.2°C
Kunsan24.2°C29.6°C
Tonghae22.7°C24.9°C
Gushikawa29.1°C31.4°C
Amakusa25.1°C29.2°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Ishikawa, Japonia
Ishikawa, Japonia | © MINATO Hisakazu

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.