Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Camotes morskie

Anonang, Filipiny

Anonang, Filipiny

Aktualna temperatura wody w Camotes morskie. Prognoza zmian temperatury wody w Camotes morskie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Camotes morskie
#minimalna
27.1oC
#średnia temperatura
27.8oC
#maksymalnie
28.8oC

Camotes morskie: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Camotes morskie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Camotes morskie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Najcieplejsza woda w Camotes morskie nagrane dzisiaj do Qatarman. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 28.6oC. I najzimniejszy - w Hagnaia, jego wartość - 27.2oC.

Temperatura wody w Camotes morskie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez 54 punktów w Camotes morskie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Camotes morskie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Asturia, Filipiny

Hagdan, Filipiny

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Camotes morskie.

MiastoWodaPowietrze
Poro27.7°C27.3°C
Hagnaia27.2°C27.3°C
Bogo City27.9°C27.3°C
Jimensulan28.3°C27.3°C
Hilantagaan27.2°C25.5°C
Lipairan28.2°C27.3°C
Balamban28.0°C27.3°C
Tyndog27.9°C27.3°C
Mankilang27.7°C25.5°C
Ovak27.4°C27.3°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Camotes morskie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

<

© 2021 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne