Wersja strony w języku polskim
Anonang, Filipiny
Anonang, Filipiny | © seatemperature.net

Aktualna temperatura wody w Sea Camotes. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Sea Camotes.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
26.3°C
#średni
26.8°C
#maksymalny
27.2°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Sea Camotes woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Sea Camotes: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Najpopularniejsze kurorty na Morzu Czarnym w ciągu ostatniego tygodnia

Sea Camotes: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Rybachye, Krym
Rybachye, Krym | © Рома Волобуев

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana in Catarman. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 27.2°C. I najzimniejszy w Anonang, jego wartość 26.3°C.

Temperatura wody w Sea Camotes ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Sea Camotes: informacje ogólne

Golden Beach, USA
Golden Beach, USA | © bharath raj bk

Camotes to morze między wyspami w archipelagu filipińskim, między wyspami Leyte, Bohol i Cebu. Na północy łączy się z Morzem Visayan, na południu przez cieśniny Kanigao i Bohol - z Morzem Mindanao. Głębokość dochodzi do 323 m. W centralnej części znajduje się grupa wysp Kamotes. Klimat jest tropikalny i monsunowy.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Madridejos26.9°C27.9°C
Catarman27.2°C29.9°C
Anonang26.3°C27.9°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.