Wersja strony w języku polskim
Lungsod ng Roxas, Filipiny
Lungsod ng Roxas, Filipiny | © Joon Mier da Mienta

Aktualna temperatura wody w morzu Visayan. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Morzu Visayan.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
29.0°C
#średni
29.5°C
#maksymalny
29.6°C

W tej chwili na wszystkich plażach w morzu Visayan woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Morze Visayan: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Visayan: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Iloilo, Filipiny
Iloilo, Filipiny | © May Bond

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Gabi. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 29.6°C. I najzimniejszy w San Joaquin, jego wartość 29.0°C.

Temperatura wody w morzu Visayan wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Visayan: informacje ogólne

Sipalay, Filipiny
Sipalay, Filipiny | © Timz Fishing Adventure

Visayan to małe morze w archipelagu filipińskim między Masbate na północy, Leyte na wschodzie i południowym wschodzie, Cebu i Negros na południu oraz Panay na zachodzie. Odnosi się do Oceanu Spokojnego. Łączy się z Morzem Camotes przez Cieśninę Kanigao, a także z morzami Sibuyan, Samar, Mindanao i Sulu.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Wyspa Guimaras29.5°C27.3°C
Kadyks29.5°C28.1°C
Wyspa Pandan29.5°C28.2°C
Banwa it Kalibo29.4°C28.2°C
Wyspa Tago29.4°C27.3°C
Bacolod City29.5°C27.3°C
Iloilo29.5°C27.3°C
Sagay29.5°C28.1°C
Lungsod ng Roxas29.5°C28.2°C
Banate29.5°C27.3°C
Sipalay29.4°C29.0°C
Gabi29.6°C26.1°C
San Joaquin29.0°C27.7°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.