Wersja strony w języku polskim
Bacolod City, Filipiny
Bacolod City, Filipiny | © Shenie Ombi-on

Aktualna temperatura wody w morzu Visayan. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Morzu Visayan.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
27.5°C
#średni
28.0°C
#maksymalny
28.8°C

W tej chwili na wszystkich plażach w morzu Visayan woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Morze Visayan: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Visayan: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Sipalay, Filipiny
Sipalay, Filipiny | © Timz Fishing Adventure

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Gabi. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 28.7°C. I najzimniejszy w San Joaquin, jego wartość 27.9°C.

Temperatura wody w morzu Visayan wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Visayan: informacje ogólne

Banwa it Kalibo, Filipiny
Banwa it Kalibo, Filipiny | © Nino Montano

Visayan to małe morze w archipelagu filipińskim między Masbate na północy, Leyte na wschodzie i południowym wschodzie, Cebu i Negros na południu oraz Panay na zachodzie. Odnosi się do Oceanu Spokojnego. Łączy się z Morzem Camotes przez Cieśninę Kanigao, a także z morzami Sibuyan, Samar, Mindanao i Sulu.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Bacolod City28.5°C29.1°C
Wyspa Pandan28.3°C28.0°C
Lungsod ng Roxas28.3°C28.0°C
Wyspa Tago28.3°C29.1°C
Wyspa Guimaras28.5°C29.1°C
Sipalay28.6°C30.1°C
San Joaquin27.9°C29.4°C
Sagay28.7°C28.2°C
Iloilo28.5°C29.1°C
Gabi28.7°C28.1°C
Kadyks28.6°C28.2°C
Banate28.4°C29.1°C
Banwa it Kalibo28.3°C28.0°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.