Wersja strony w języku polskim
Mui Ne, Wietnam
Mui Ne, Wietnam | © Maria Wolan

Aktualna temperatura wody w Morzu Południowochińskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Morzu Południowochińskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
26.4°C
#średni
29.5°C
#maksymalny
31.6°C

W tej chwili na wszystkich plażach na Morzu Południowochińskim woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Morze Południowochińskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Południowochińskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Melaka, Malezja
Melaka, Malezja | © Teja sireh

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Laoag. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 31.6°C. I najzimniejszy w Mui Ne, jego wartość 27.1°C.

Temperatura wody na Morzu Południowochińskim spadła w ciągu ostatniego tygodnia, ale wzrosła w porównaniu do stanu sprzed 30 dni. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Południowochińskie: informacje ogólne

Basco, Filipiny
Basco, Filipiny | © Jason Pintang

Morze Południowochińskie to półzamknięty Ocean Spokojny u wybrzeży Azji Południowo-Wschodniej, między Półwyspem Indochińskim, wyspami Kalimantan, Palawan, Luzon i Tajwan.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Hoi An28.8°C31.8°C
Da Nang28.3°C31.8°C
Hongkong29.6°C32.7°C
Sanya29.8°C31.1°C
Nha Trang28.6°C29.9°C
Singapur28.8°C29.3°C
Langkawi29.6°C29.7°C
Mui Ne27.1°C25.8°C
Kaohsiung30.3°C32.9°C
Phan Thiet27.3°C25.8°C
Bintan28.7°C30.0°C
Ha Long30.5°C30.3°C
Kuala Lumpur30.7°C32.3°C
Ho Chi Minh29.0°C25.9°C
Perhentian30.0°C32.3°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Bangi, Filipiny
Bangi, Filipiny | © Frederick Cariaga

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.