Wersja strony w języku polskim
Bintan, Indonezja
Bintan, Indonezja | © abt.ua

Aktualna temperatura wody w Morzu Południowochińskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Morzu Południowochińskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
27.2°C
#średni
29.0°C
#maksymalny
30.9°C

W tej chwili na wszystkich plażach na Morzu Południowochińskim woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Morze Południowochińskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Południowochińskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Kaohsiung, Tajwan
Kaohsiung, Tajwan | © 高嘉欽

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Sandakan. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.7°C. I najzimniejszy w Guangao, jego wartość 27.3°C.

Temperatura wody na Morzu Południowochińskim wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Południowochińskie: informacje ogólne

Cam Ranh, Wietnam
Cam Ranh, Wietnam | © fotokto.ru

Morze Południowochińskie to półzamknięty Ocean Spokojny u wybrzeży Azji Południowo-Wschodniej, między Półwyspem Indochińskim, wyspami Kalimantan, Palawan, Luzon i Tajwan.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Hongkong28.6°C29.1°C
Da Nang30.2°C27.4°C
Nha Trang29.4°C27.8°C
Singapur29.1°C29.0°C
Sanya28.4°C26.3°C
Hoi An29.8°C27.4°C
Vung Tau29.2°C28.3°C
Kaohsiung28.5°C30.2°C
Ha Long29.2°C27.4°C
Kuala Lumpur29.2°C28.8°C
Mui Ne28.5°C27.6°C
Ho Chi Minh29.3°C27.4°C
Langkawi29.4°C28.3°C
Cam Ranh29.0°C26.3°C
Shenzhen28.7°C29.1°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.