Wersja strony w języku polskim
Vung Tau, Wietnam
Vung Tau, Wietnam | © Minh Ngo Van

Aktualna temperatura wody w Morzu Południowochińskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Morzu Południowochińskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
18.5°C
#średni
25.0°C
#maksymalny
30.0°C

W tej chwili na plażach na Morzu Południowochińskim temperatura wody waha się od chłodnej do komfortowej i ciepłej.

Morze Południowochińskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Południowochińskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Narathiwat, Tajlandia
Narathiwat, Tajlandia | © Pinit Kampae

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Lumut. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.0°C. I najzimniejszy w Chenghua, jego wartość 18.5°C.

Temperatura wody na Morzu Południowochińskim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Południowochińskie: informacje ogólne

Hainan, Chiny
Hainan, Chiny | © pixabay.com

Morze Południowochińskie to półzamknięty Ocean Spokojny u wybrzeży Azji Południowo-Wschodniej, między Półwyspem Indochińskim, wyspami Kalimantan, Palawan, Luzon i Tajwan.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Hongkong21.2°C21.5°C
Kaohsiung22.9°C25.4°C
Sanya23.4°C27.2°C
Mui Ne25.9°C31.1°C
Singapur28.5°C29.4°C
Nha Trang26.2°C28.7°C
Da Nang24.1°C26.4°C
Kuala Lumpur29.8°C35.3°C
Tainan23.8°C25.4°C
Shenzhen20.5°C21.5°C
Cam Ranh25.8°C31.5°C
Sentosa28.5°C29.4°C
Vung Tau26.0°C28.9°C
Langkawi29.0°C32.8°C
Phan Thiet26.0°C31.1°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.