Wersja strony w języku polskim
Melaka, Malezja
Melaka, Malezja | © Mohamad Amirul Syafiq

Aktualna temperatura wody w Morzu Południowochińskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Morzu Południowochińskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
27.2°C
#średni
29.2°C
#maksymalny
30.8°C

W tej chwili na wszystkich plażach na Morzu Południowochińskim woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Morze Południowochińskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Południowochińskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Kaohsiung, Tajwan
Kaohsiung, Tajwan | © kai hsiang fan

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Lumut. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.8°C. I najzimniejszy w Hualian, jego wartość 27.2°C.

Temperatura wody na Morzu Południowochińskim ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Południowochińskie: informacje ogólne

Perai, Malezja
Perai, Malezja | © yee leng

Morze Południowochińskie to półzamknięty Ocean Spokojny u wybrzeży Azji Południowo-Wschodniej, między Półwyspem Indochińskim, wyspami Kalimantan, Palawan, Luzon i Tajwan.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Hongkong28.2°C20.8°C
Singapur30.2°C27.8°C
Sanya28.8°C25.3°C
Kaohsiung28.6°C25.3°C
Mui Ne28.9°C25.0°C
Nha Trang28.6°C24.9°C
Kuala Lumpur30.6°C25.9°C
Da Nang29.3°C26.3°C
Ho Chi Minh29.0°C23.6°C
Langkawi30.4°C26.6°C
Shenzhen28.2°C20.8°C
Tainan28.6°C25.3°C
Penang30.4°C27.2°C
Keelung27.9°C20.8°C
Phan Thiet28.9°C25.0°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.