Wersja strony w języku polskim
Xiachuan, Chiny
Xiachuan, Chiny | © Kevin Boston

Aktualna temperatura wody w Morzu Południowochińskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Morzu Południowochińskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
21.4°C
#średni
26.8°C
#maksymalny
30.3°C

W tej chwili na plażach na Morzu Południowochińskim temperatura wody waha się od chłodnej do komfortowej i ciepłej.

Morze Południowochińskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Południowochińskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Nha Trang, Wietnam
Nha Trang, Wietnam | © tourprom.ru

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Bandar Seri Begawan. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.4°C. I najzimniejszy w Chenghua, jego wartość 21.5°C.

Temperatura wody na Morzu Południowochińskim ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Południowochińskie: informacje ogólne

Beihai, Chiny
Beihai, Chiny | © Rqw G

Morze Południowochińskie to półzamknięty Ocean Spokojny u wybrzeży Azji Południowo-Wschodniej, między Półwyspem Indochińskim, wyspami Kalimantan, Palawan, Luzon i Tajwan.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Hongkong23.4°C26.1°C
Singapur29.4°C28.5°C
Sanya26.6°C27.7°C
Mui Ne26.8°C27.4°C
Nha Trang27.4°C27.1°C
Kaohsiung25.9°C28.7°C
Da Nang27.0°C27.7°C
Kuala Lumpur30.0°C27.0°C
Langkawi29.6°C28.3°C
Hoi An26.5°C27.7°C
Shenzhen23.0°C26.1°C
Ho Chi Minh27.5°C27.8°C
Sentosa29.3°C28.5°C
Phan Thiet27.0°C27.4°C
Cam Ranh27.4°C26.4°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.