Wersja strony w języku polskim
Sok Kwu Wan, Hongkong
Sok Kwu Wan, Hongkong | © TONY Ng

Aktualna temperatura wody w Morzu Południowochińskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Morzu Południowochińskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
18.6°C
#średni
24.9°C
#maksymalny
30.8°C

W tej chwili na plażach na Morzu Południowochińskim temperatura wody waha się od chłodnej do komfortowej i ciepłej.

Morze Południowochińskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Południowochińskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Song Cau, Wietnam
Song Cau, Wietnam | © V T Nguyen

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Kuala Selangor. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.9°C. I najzimniejszy w Guangao, jego wartość 19.2°C.

Temperatura wody na Morzu Południowochińskim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Południowochińskie: informacje ogólne

Kuala Lumpur, Malezja
Kuala Lumpur, Malezja | © Sai Sai Benny

Morze Południowochińskie to półzamknięty Ocean Spokojny u wybrzeży Azji Południowo-Wschodniej, między Półwyspem Indochińskim, wyspami Kalimantan, Palawan, Luzon i Tajwan.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Da Nang23.6°C23.5°C
Hoi An23.0°C23.5°C
Nha Trang25.6°C23.6°C
Hongkong20.9°C18.7°C
Sanya23.2°C27.0°C
Langkawi30.3°C30.3°C
Ha Long19.9°C17.1°C
Mui Ne26.3°C24.9°C
Singapur27.6°C26.7°C
Phan Thiet26.0°C24.9°C
Kaohsiung24.3°C22.4°C
Ho Chi Minh26.4°C28.7°C
Vung Tau26.7°C26.7°C
Shenzhen20.3°C18.7°C
Penang30.7°C30.3°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Camalaniugan, Filipiny
Camalaniugan, Filipiny | © Kenneth Pilapil

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.