Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Południowochińskie

Nha Trang, Wietnam

Nha Trang, Wietnam © getyourguide.ru

Aktualna temperatura wody w Morze Południowochińskie. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Południowochińskie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Południowochińskie
#minimalna
12.6oC
#średnia temperatura
25.8oC
#maksymalnie
31.6oC

Najpopularniejsze kurorty w Morze Południowochińskie w ostatnim tygodniu

Morze Południowochińskie: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Południowochińskie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Południowochińskie temperatura wody jest bardzo różna. Są miejsca naprawdę zimne, są fajne dla wszystkich i są ośrodki z ciepłą i wygodną wodą.

Najcieplejsza woda w Morze Południowochińskie nagrane dzisiaj w Butterworth. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 31.6oC. I najzimniejszy - w Hepu, jego wartość - 13.0oC.

Temperatura wody w Morze Południowochińskie wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Morze Południowochińskie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Południowochińskie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Shenzhen, Chiny

Sanya, Chiny

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Południowochińskie.

MiastoWodaPowietrze
Guangkong24.6°C23.9°C
Yingzai22.5°C19.7°C
Bolinao29.1°C26.8°C
Chyyunvan22.2°C18.4°C
Mayiao21.1°C17.1°C
Hue25.9°C25.8°C
Puro Pinget27.9°C26.3°C
Rudong22.8°C19.7°C
Bandar Seri Begawan25.3°C27.8°C
Shenzhen22.2°C18.4°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Południowochińskie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Vung Tau, Wietnam

Vung Tau, Wietnam © kuku.travel

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne