Wersja strony w języku polskim
Makau
Makau | © tonkosti.ru

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Makau. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Makau

#minimalny
25.0°C
#średni
25.0°C
#maksymalny
25.0°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Makau w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Makau

Teraz na wszystkich plażach w Makau woda jest podgrzewana do komfortowej temperatury do pływania.

Temperatura wody w Makau spadła w ciągu ostatnich 10 dni, ale wzrosła w porównaniu do 30 dni temu.

Banjarmasin, Indonezja
Banjarmasin, Indonezja | © tripadvisor.com

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Makau wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Makau. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Macau25.0°C27.5°C

Klimat w Makau

Manado, Indonezja
Manado, Indonezja | © Ed Wd

Makau znajduje się w Azji. Kraj jest myte przez Morze Południowochińskie. Makau to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko jedną lokalizację.

Stan położony jest na granicy tropikalnych i subtropikalnych stref klimatycznych, ze względu na swoje niewielkie rozmiary klimat terytorium można zaklasyfikować jako subtropikalny morski, z chłodnymi zimami i ciepłymi deszczowymi latami. Średnia temperatura zimowa (grudzień - luty) wynosi około +12 o C, ale temperatura w ciągu dnia prawie zawsze przekracza +15 o C. Zimne północne wiatry charakterystyczne dla wschodniej części Chin rzadko osiągają granice Makau, dlatego ogólne tło temperatury jest dość równe. Latem średnia temperatura wynosi około +26 o C, a w lipcu (najgorętszy miesiąc) wynosi około +29 o C. Rocznie spada do 1800 mm opadów, a maksymalne - w miesiącach letnich (pada głównie w ciągu dnia). Wilgotność jest wysoka przez cały rok, ale latem osiąga wartości maksymalne. Wiatry oceaniczne mogą dotrzeć do sił burzowych o każdej porze roku, tajfuny i burze z Morza Południowochińskiego.

Makau: regiony

Negombo, Sri Lanka
Negombo, Sri Lanka | © neil malcolm

Makau: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.