Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej na wybrzeżu Makau

Makau

Makau © tonkosti.ru

Makau: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Makau. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Makau
#minimalna
24.1oC
#średnia temperatura
24.1oC
#maksymalnie
24.1oC

Najpopularniejsze kurorty w Makau w ostatnim tygodniu

Makau: informacje o temperaturze wody

Makau znajduje się w Azji. Kraj jest myte przez Morze Południowochińskie. Makau to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko jedną lokalizację.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Makau woda podgrzana do komfortowej temperatury kąpieli.

Temperatura wody w Makau ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie jeden punkt w Makau w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Makau roczne wykresy wyglądają następująco:

Makau

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Makau. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Makau24.1°C21.6°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Makau, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Klimat w Makau

Stan położony jest na granicy tropikalnych i subtropikalnych stref klimatycznych, ze względu na swoje niewielkie rozmiary klimat terytorium można zaklasyfikować jako subtropikalny morski, z chłodnymi zimami i ciepłymi deszczowymi latami. Średnia temperatura zimowa (grudzień - luty) wynosi około +12 o C, ale temperatura w ciągu dnia prawie zawsze przekracza +15 o C. Zimne północne wiatry charakterystyczne dla wschodniej części Chin rzadko osiągają granice Makau, dlatego ogólne tło temperatury jest dość równe. Latem średnia temperatura wynosi około +26 o C, a w lipcu (najgorętszy miesiąc) wynosi około +29 o C. Rocznie spada do 1800 mm opadów, a maksymalne - w miesiącach letnich (pada głównie w ciągu dnia). Wilgotność jest wysoka przez cały rok, ale latem osiąga wartości maksymalne. Wiatry oceaniczne mogą dotrzeć do sił burzowych o każdej porze roku, tajfuny i burze z Morza Południowochińskiego.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Makau: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Makau: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne