Wersja strony w języku polskim
Puerto Galera, Filipiny
Puerto Galera, Filipiny | © Daniel Yozhik

Aktualna temperatura wody w morzu Sibuyan. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w morzu Sibuyan.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
28.3°C
#średni
29.3°C
#maksymalny
30.4°C

W tej chwili na wszystkich plażach w morzu Sibuyan woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Sea Sibuyan: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Sea Sibuyan: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Wyspa Marinduque, Filipiny
Wyspa Marinduque, Filipiny | © Joon Mier da Mienta

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Tandag. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.3°C. I najzimniejszy w Bataraza, jego wartość 28.8°C.

Temperatura wody w morzu Sibuyan spadła w ciągu ostatniego tygodnia, ale wzrosła w porównaniu do stanu sprzed 30 dni. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Sea Sibuyan: informacje ogólne

Wyspa Sibuyan, Filipiny
Wyspa Sibuyan, Filipiny | © Joon Mier da Mienta

Sibuyan to morze między wyspami archipelagu filipińskiego, między wyspami Panay, Tablas, Marinduke, Luzon i Masbate. Głębokość do 1700 m. W centralnej części morza - wyspa Sibuyan. Klimat jest tropikalny; opady do 3000 mm rocznie. Tajfuny są częste. Temperatura wody wynosi 23-28 ° С. Zasolenie 32,0-32,5 ‰.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Wyspa Siargao28.9°C27.0°C
El Nido29.6°C27.4°C
Puerto Galera29.8°C16.7°C
Coron29.6°C25.6°C
Socorro29.0°C27.0°C
San Vicente29.6°C27.3°C
Culion Island29.6°C25.6°C
Bugsuk29.5°C27.4°C
Balabac29.2°C27.4°C
Surigao City29.8°C27.0°C
Wyspa Sibuyan29.0°C27.5°C
Puerto Princesa29.2°C23.3°C
Dinagat29.0°C27.6°C
Port Barton29.4°C27.2°C
Pulot28.9°C26.0°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.