Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Sibuyan

Bakuag, Filipiny

Bakuag, Filipiny

Aktualna temperatura wody w Morze Sibuyan. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Sibuyan. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Sibuyan
#minimalna
27.6oC
#średnia temperatura
28.8oC
#maksymalnie
29.8oC

Morze Sibuyan: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Sibuyan: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Sibuyan woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Najcieplejsza woda w Morze Sibuyan nagrane dzisiaj w Buenavista. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.9oC. I najzimniejszy - do Hasana, jego wartość - 27.6oC.

Temperatura wody w Morze Sibuyan ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Morze Sibuyan w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Sibuyan, roczne wykresy wyglądają następująco:

Santa Maria, Filipiny

Port Barton, Filipiny

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Sibuyan.

MiastoWodaPowietrze
Burgos29.4°C26.5°C
Ipil29.1°C25.4°C
Santa Monica29.3°C26.8°C
Tago29.4°C26.5°C
Babug29.4°C15.6°C
Przebudzenie28.6°C27.3°C
San Vicente28.3°C27.3°C
Quayson28.2°C27.8°C
Punang28.9°C23.5°C
Kagaiankillo28.7°C29.0°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Sibuyan. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne