Wersja strony w języku polskim
Central Sulawesi, Indonezja
Central Sulawesi, Indonezja | © seatemperature.net

Aktualna temperatura wody w Moluccan Sea. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Moluckim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
29.3°C
#średni
29.5°C
#maksymalny
29.8°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Morzu Molukańskim woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Morze Molukańskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Najpopularniejsze kurorty na Morzu Czarnym w ciągu ostatniego tygodnia

Morze Molukańskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Palu, Indonezja
Palu, Indonezja | © Opiknya Luna Afiqa

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Luwuk. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 29.8°C. I najzimniejszy w Tolitoli, jego wartość 29.3°C.

Temperatura wody w Morzu Molukańskim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Molukańskie: informacje ogólne

La Plaine-sur-Mer, Francja
La Plaine-sur-Mer, Francja | © Mina Julia

Morze Molukańskie to międzywyspowe morze Oceanu Spokojnego otoczone wyspami indonezyjskimi: Sulawesi na zachodzie, Sula, Maluku i Moluccas na południu, Sangiha, Mindanao i Talaud na północy, Północne Maluku na wschodzie. Powierzchnia Morza Moluckiego wynosi 274 000 km². Średnia głębokość - 1752 m.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Luwuk29.8°C24.7°C
Palu29.6°C23.7°C
Tolitoli29.3°C24.0°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.