Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Molukańskie

Ogotua, Indonezja

Ogotua, Indonezja

Aktualna temperatura wody w Morze Molukańskie. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Molukańskie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Molukańskie
#minimalna
29.2oC
#średnia temperatura
30.0oC
#maksymalnie
30.6oC

Najpopularniejsze kurorty w Morze Molukańskie w ostatnim tygodniu

Morze Molukańskie: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Molukańskie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Molukańskie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Najcieplejsza woda w Morze Molukańskie nagrane dzisiaj w Palu. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 30.6oC. I najzimniejszy - do Bokat, jego wartość - 29.2oC.

Temperatura wody w Morze Molukańskie wzrosła w ciągu ostatnich 10 dni,, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez sześć punktów w Morze Molukańskie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Molukańskie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Cali, Indonezja

Ogotua, Indonezja

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Molukańskie.

MiastoWodaPowietrze
Ogotua29.2°C28.9°C
Luwuk30.4°C29.4°C
Tolitoli30.4°C28.9°C
Palu30.6°C31.3°C
Bokat29.2°C28.9°C
Cali30.4°C28.9°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Molukańskie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne