Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Brunei

Brunei

Brunei © paks.ru

Brunei: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Brunei. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Brunei
#minimalna
25.8oC
#średnia temperatura
26.2oC
#maksymalnie
26.8oC

Najpopularniejsze kurorty w Brunei w ostatnim tygodniu

Brunei: informacje o temperaturze wody

Brunei znajduje się w Azji. Kraj jest myte przez Morze Południowochińskie. Brunei to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko trzy osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Brunei woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie trzy punkty w Brunei w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Брунее naprawione w Bandar Seri Begawan. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 26.8oC. I najzimniejszy - w Seria, jego wartość - 25.8oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Brunei roczne wykresy wyglądają następująco:

Bandar Seri Begawan

Kuala Belait

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Brunei. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Kuala Belait26.1°C26.6°C
Seria25.8°C26.6°C
Bandar Seri Begawan26.8°C26.6°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Brunei, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Brunei

Brunei © ofir-tours.com.ua

Klimat w Brunei

Równikowy morski. Temperatura powietrza w ciągu roku waha się w granicach +26 o C. Opady spadają z 2000 do 4000 mm rocznie, a pory mokre i suche nie wyróżniają się - deszcze są prawie równe, ale najbardziej deszczowe jest od września do stycznia. Średnia wilgotność powietrza przez cały rok nie spada poniżej 79%, co czyni Brunei raczej trudnym miejscem dla Europejczyków.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Brunei: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Brunei: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne