Wersja strony w języku polskim
Kuala Belait, Brunei
Kuala Belait, Brunei | © Nazmi Haris

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Brunei. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Brunei

#minimalny
30.4°C
#średni
30.5°C
#maksymalny
30.6°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Brunei w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Brunei

Obecnie na wszystkich plażach w Brunei woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Brunei wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

Koh Rong, Kambodża
Koh Rong, Kambodża | © Michael Lohier

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Brunei w Bandar Seri Begawan. Jego wartość w tej lokalizacji to 30.6°C. A najzimniejszy jest w Seria, jego wartość 30.4°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Brunei wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Brunei. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Bandar Seri Begawan30.6°C29.0°C
Kuala Belait30.6°C29.2°C
Seria30.4°C29.2°C

Klimat w Brunei

Langkawi, Malezja
Langkawi, Malezja | © Vladimir Grishau

Brunei znajduje się w Azji. Kraj jest myte przez Morze Południowochińskie. Brunei to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko trzy osady.

Równikowy morski. Temperatura powietrza w ciągu roku waha się w granicach +26 o C. Opady spadają z 2000 do 4000 mm rocznie, a pory mokre i suche nie wyróżniają się - deszcze są prawie równe, ale najbardziej deszczowe jest od września do stycznia. Średnia wilgotność powietrza przez cały rok nie spada poniżej 79%, co czyni Brunei raczej trudnym miejscem dla Europejczyków.

Brunei: regiony

Malediwy
Malediwy | © pixabay.com

Brunei: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.