Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Wietnamu

Mui Ne, Wietnam

Mui Ne, Wietnam © povietnamu.ru

Wietnam: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Wietnamie. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Wietnamie
#minimalna
29.1oC
#średnia temperatura
30.2oC
#maksymalnie
31.6oC

Najpopularniejsze kurorty w Wietnamie w ostatnim tygodniu

Wietnam: informacje o temperaturze wody

Wietnam znajduje się w Azji. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Zatoka Tajlandzka, Morze Południowochińskie. Wietnam - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 21 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Wietnamie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 21 punkt w Wietnamie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz во Вьетнаме naprawione w Hue. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 31.5oC. I najzimniejszy - w Haiphong, jego wartość - 29.1oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Wietnamie roczne wykresy wyglądają następująco:

Qui Nhon

Wyspa Phu Quoc

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Wietnamie. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
miasto Ho Chi Minh29.9°C28.6°C
Halong29.4°C25.3°C
Hoi An30.6°C27.8°C
Phan Thiet29.9°C27.5°C
Condao29.7°C29.4°C
Thanh Hoa30.0°C24.9°C
Shongkau29.7°C28.6°C
Quang Nin29.1°C25.3°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Wietnamie, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Cam Ranh, Wietnam

Cam Ranh, Wietnam © fotokto.ru

Klimat w Wietnamie

W większości kraju klimat ma tropikalny monsun, na północy jest zbliżony do subtropikalnego, na południu jest podrównikowy. Warunki pogodowe powstają pod wpływem letnich mokrych (południowych i południowo-zachodnich) i zimowych suchych (północno-wschodnich) monsunów. Średnia temperatura w ciągu roku jest niewielka i waha się od +26°C w grudniu do +29°C w kwietniu. Na północy gorący sezon trwa od maja do października (+ 27-33°C), stosunkowo chłodna pogoda (+ 15-23°C) jest tutaj od listopada do kwietnia. Na południu, w strefie klimatu podrównikowego, temperatura jest względnie stabilna przez cały rok (około + 29-35°C), tylko w sezonie zimowym termometr spada do + 22-27 o C. Średnia wilgotność w każdej porze roku wynosi około 80%. W regionach górskich, w których klimat jest bliski umiarkowanemu, w lecie około + 17–25o C, zimą temperatura może spaść do + 7-12 C przy bardzo wysokiej wilgotności. Opady wynoszą około 2000 mm rocznie, aw niektórych częściach Płaskowyżu Centralnego do 3300 mm. Na wszystkich obszarach kraju występują dwie wyraźne pory roku - sucha i deszczowa. Na północy pora deszczowa trwa od maja do października, na południu - od czerwca do sierpnia, w centralnych regionach kraju - od sierpnia do stycznia (od listopada do grudnia maksymalna ilość opadów). Stosunkowo chłodnym i wilgotnym zimom na północnych i środkowych nizinach przybrzeżnych często towarzyszą mgły i mżący deszcz. Wiosną i jesienią pogoda jest również dość niestabilna, a od połowy października do końca grudnia tajfuny zapadają się na wybrzeżu.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Wietnam: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Thanh Hoa, Fanrang, Hoi An

Vung Tau, Wietnam

Vung Tau, Wietnam © kuku.travel

Wietnam: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne