Wersja strony w języku polskim
Mae Nam Beach, Tajlandia
Mae Nam Beach, Tajlandia | © Yevgeny Rynke

Aktualna temperatura wody w Zatoce Tajlandzkiej. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoce Tajlandzkiej.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
28.4°C
#średni
28.7°C
#maksymalny
28.9°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Zatoce Tajlandzkiej woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Zatoka Tajlandzka: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Zatoka Tajlandzka: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Koh Samui, Tajlandia
Koh Samui, Tajlandia | © Sukarn Maomeesee

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Koh Kood. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 28.9°C. I najzimniejszy w Yaring, jego wartość 28.4°C.

Temperatura wody w Zatoce Tajlandzkiej wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Zatoka Tajlandzka: informacje ogólne

Choeng Mon Beach, Tajlandia
Choeng Mon Beach, Tajlandia | © Михаил Пономарев

Zatoka Tajlandzka, Zatoka Tajlandzka to część Morza Południowochińskiego, obmywająca wybrzeże Tajlandii na zachodzie i północy, Kambodżę i Wietnam na wschodzie oraz Malezję na południowym zachodzie.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Pattaya28.8°C27.8°C
Koh Samui28.6°C25.3°C
Koh Chang28.7°C27.2°C
Bangkok28.9°C31.7°C
Phu Quoc28.8°C28.6°C
Koh Phangan28.7°C25.3°C
Hua Hin28.6°C30.1°C
Koh Rong28.7°C27.9°C
Koh Kood28.9°C27.2°C
Lamai Beach28.6°C25.3°C
Sihanoukville28.7°C27.9°C
Koh Lan28.8°C27.8°C
Mae Nam Beach28.6°C25.3°C
Prachuap Khiri Khan28.6°C29.6°C
Ko Tao28.5°C26.1°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Koh Kood, Tajlandia
Koh Kood, Tajlandia | © Алекс Соколов

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.