Wersja strony w języku polskim
Koh Kood, Tajlandia
Koh Kood, Tajlandia | © Алекс Соколов

Aktualna temperatura wody w Zatoce Tajlandzkiej. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoce Tajlandzkiej.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
28.7°C
#średni
29.8°C
#maksymalny
30.7°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Zatoce Tajlandzkiej woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Zatoka Tajlandzka: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Zatoka Tajlandzka: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Ko Tao, Tajlandia
Ko Tao, Tajlandia | © Sourav Mondal

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Pattaya. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.7°C. I najzimniejszy w Krong Keb, jego wartość 29.2°C.

Temperatura wody w Zatoce Tajlandzkiej spadła w ciągu ostatniego tygodnia, ale wzrosła w porównaniu do stanu sprzed 30 dni. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Zatoka Tajlandzka: informacje ogólne

Koh Samui, Tajlandia
Koh Samui, Tajlandia | © pixabay.com

Zatoka Tajlandzka, Zatoka Tajlandzka to część Morza Południowochińskiego, obmywająca wybrzeże Tajlandii na zachodzie i północy, Kambodżę i Wietnam na wschodzie oraz Malezję na południowym zachodzie.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Koh Samui29.7°C26.2°C
Pattaya30.7°C28.4°C
Koh Chang30.0°C28.7°C
Bangkok30.4°C28.3°C
Koh Phangan30.1°C26.2°C
Phu Quoc29.8°C28.4°C
Hua Hin30.4°C28.0°C
Koh Rong29.5°C28.6°C
Prachuap Khiri Khan30.2°C26.2°C
Koh Kood30.2°C28.7°C
Ko Tao29.5°C27.0°C
Lamai Beach29.2°C26.2°C
Sihanoukville30.4°C28.6°C
Jomtien30.1°C28.4°C
Koh Lan30.4°C28.4°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Koh Chang, Tajlandia
Koh Chang, Tajlandia | © seredinaleta.com.ua

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.