Wersja strony w języku polskim
Puducherry, Indie
Puducherry, Indie | © vascoplanet.ru

Aktualna temperatura wody w Zatoce Bengalskiej. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoce Bengalskiej.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
22.5°C
#średni
27.2°C
#maksymalny
30.4°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Zatoce Bengalskiej temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Zatoka Bengalska: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Zatoka Bengalska: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Visakhapatnam, Indie
Visakhapatnam, Indie | © Subhadeep Nag Biswas

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Medanie. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.3°C. I najzimniejszy w Diamond Harbor, jego wartość 22.5°C.

Temperatura wody w Zatoce Bengalskiej wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Zatoka Bengalska: informacje ogólne

Trincomalee, Sri Lanka
Trincomalee, Sri Lanka | © Alessandro Liverani

Zatoka Bengalska to największa zatoka na naszej planecie. Znajduje się w północno-wschodniej części Oceanu Indyjskiego, myjąc wybrzeża krajów takich jak Indie, Birma, Sri Lanka i Bangladesz. Zgodnie z właściwościami wody i różnymi cechami, zatoka jest morzem. Oznacza to, że jest jednocześnie uważany za zatokę i brzegowe morze oceanu.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Chennai27.3°C28.8°C
Chittagong23.8°C27.4°C
Port Blair27.9°C29.3°C
Puducherry28.2°C29.4°C
Visakhapatnam27.3°C27.9°C
Trincomalee28.2°C28.0°C
Mawlamyine27.8°C29.7°C
Puri25.8°C27.8°C
Hambantota28.6°C31.3°C
Medan30.3°C30.9°C
Sibolga30.3°C30.5°C
Coxs Bazar23.8°C30.5°C
Batticaloa28.3°C28.3°C
Ngapali25.9°C29.2°C
Diamond Harbor22.5°C30.4°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Trincomalee, Sri Lanka
Trincomalee, Sri Lanka | © Christine Peinsteiner

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.