Wersja strony w języku polskim
Martaban, Myanmar
Martaban, Myanmar | © Kyawmyo Oo

Aktualna temperatura wody w Zatoce Bengalskiej. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoce Bengalskiej.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
23.6°C
#średni
27.7°C
#maksymalny
30.8°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Zatoce Bengalskiej temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Zatoka Bengalska: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Zatoka Bengalska: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Ngwesaung, Myanmar
Ngwesaung, Myanmar | © Nay Zaw Thu

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Sibolga. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.8°C. I najzimniejszy w Haldii, jego wartość 24.7°C.

Temperatura wody w Zatoce Bengalskiej wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Zatoka Bengalska: informacje ogólne

Ngwesaung, Myanmar
Ngwesaung, Myanmar | © kogiaung liang

Zatoka Bengalska to największa zatoka na naszej planecie. Znajduje się w północno-wschodniej części Oceanu Indyjskiego, myjąc wybrzeża krajów takich jak Indie, Birma, Sri Lanka i Bangladesz. Zgodnie z właściwościami wody i różnymi cechami, zatoka jest morzem. Oznacza to, że jest jednocześnie uważany za zatokę i brzegowe morze oceanu.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Chittagong25.0°C23.4°C
Chennai27.7°C24.7°C
Hambantota28.7°C25.8°C
Visakhapatnam27.0°C26.3°C
Sittwe26.7°C27.1°C
Coxs Bazar25.1°C25.4°C
Haldia24.7°C27.2°C
Puducherry28.0°C24.8°C
Puri25.4°C27.4°C
Martaban28.7°C28.9°C
Trincomalee28.7°C27.3°C
Ngwesaung27.3°C28.2°C
Kattivakkam27.7°C24.7°C
Medan29.7°C29.9°C
Gajuwaka27.0°C26.3°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Puducherry, Indie
Puducherry, Indie | © vascoplanet.ru

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.