Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej na wybrzeżu Mjanmy

Myanmar

Myanmar © trip-advice.ru

Myanmar: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Birmie. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Birmie
#minimalna
28.1oC
#średnia temperatura
28.6oC
#maksymalnie
29.3oC

Najpopularniejsze kurorty w Birmie w ostatnim tygodniu

Myanmar: informacje o temperaturze wody

Birma znajduje się w Azji. Kraj jest obmywany przez dwa morza, takie jak Morze Andamańskie i Zatoka Bengalska. Birma - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 11 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Birmie woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Birmie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 11-ти punktów w Birmie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Бирме naprawione w Mergui. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.3oC. I najzimniejszy - do Kayayekkhami, jego wartość - 28.1oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Birmie roczne wykresy wyglądają następująco:

Ngwe-Saung

Mrauk-U

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Birmie. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Ngwe-Saung28.3°C27.3°C
Mergui29.3°C26.5°C
Kayayekkhami28.1°C27.1°C
Kyaikto28.8°C27.1°C
Sittwe28.7°C25.3°C
Mrauk-U28.8°C25.3°C
Tanhlin29.0°C26.8°C
Yangon28.4°C26.8°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Birmie, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Klimat w Birmie

Tropikalny monsun, na południu kraju - podrównikowy. Średnie temperatury w marcu i kwietniu (najgorętszy miesiąc) od +30 C do +32°C, w okresie styczeń - +13 C na północy, od +20 C do +25 C na południu. Rok w Myanmarze jest podzielony, w zależności od wpływów monsunów, na trzy pory roku: chłodną (listopad-luty, + 20-25°C), gorącą (marzec-maj, + 30-32°C) i deszczową (czerwiec-październik). Opady spadają z 500 mm. rocznie na równinie i do 3500 mm. w górach. W chłodnym sezonie burze piaskowe są częste.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Myanmar: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Mrauk-U, Ngapali, Ngwe-Saung

Myanmar: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne