Wersja strony w języku polskim
Panaji, Indie
Panaji, Indie | © Sunil Abraham

Aktualna temperatura wody w Morzu Arabskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Arabskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
22.5°C
#średni
27.8°C
#maksymalny
30.1°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Morzu Arabskim temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Morze Arabskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Arabskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Agonda, Indie
Agonda, Indie | © Tanya Ray

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Qandala. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.1°C. I najzimniejszy w Bandarbeyla, jego wartość 22.5°C.

Temperatura wody w Morzu Arabskim ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Arabskie: informacje ogólne

Pasni, Pakistan
Pasni, Pakistan | © Malik Awais

Morze Arabskie jest morzem marginalnym w północnej części Oceanu Indyjskiego. Ograniczona Półwyspem Arabskim od zachodu i subkontynentem indyjskim od wschodu.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Salala25.7°C25.8°C
Karaczi29.0°C30.8°C
Mumbai27.6°C27.5°C
Goa Velha27.7°C25.7°C
Socotra25.5°C24.3°C
Kerala27.3°C26.9°C
Cochin27.1°C27.1°C
Gokarna28.4°C26.0°C
Mangalore27.2°C27.4°C
Kilmia24.6°C24.4°C
Solim27.8°C26.2°C
Candolim28.0°C26.2°C
Masirah25.6°C25.1°C
Panaji27.9°C25.7°C
Mandvi29.6°C29.9°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Malvan, Indie
Malvan, Indie | © sumit mestri

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.