Wersja strony w języku polskim
Majorda, Indie
Majorda, Indie | © Agr Omkar Sanjay Sokashi

Aktualna temperatura wody w Morzu Arabskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Arabskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
24.1°C
#średni
27.6°C
#maksymalny
31.5°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Morzu Arabskim temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Morze Arabskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Arabskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Cochin, Indie
Cochin, Indie | © cruisemapper.com

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Qandala. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 31.7°C. I najzimniejszy w Bandarbeyla, jego wartość 24.8°C.

Temperatura wody w Morzu Arabskim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Arabskie: informacje ogólne

Malvan, Indie
Malvan, Indie | © M. A. G Creations

Morze Arabskie jest morzem marginalnym w północnej części Oceanu Indyjskiego. Ograniczona Półwyspem Arabskim od zachodu i subkontynentem indyjskim od wschodu.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Salala25.4°C26.6°C
Karaczi27.4°C27.5°C
Goa Velha28.0°C26.1°C
Socotra25.4°C25.7°C
Mumbai28.5°C26.7°C
Kerala27.3°C25.4°C
Masirah27.7°C26.3°C
Cochin27.7°C24.7°C
Kasaragod28.4°C25.3°C
Benaulim27.2°C26.1°C
Mangalore28.2°C25.3°C
Arambol27.5°C26.1°C
Kovalam27.8°C25.5°C
Palolem28.2°C26.1°C
Ponnani28.1°C24.5°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Malvan, Indie
Malvan, Indie | © Alex V

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.