Wersja strony w języku polskim
Cochin, Indie
Cochin, Indie | © cruisemapper.com

Aktualna temperatura wody w Morzu Arabskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Arabskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
26.7°C
#średni
28.7°C
#maksymalny
30.3°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Morzu Arabskim woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Morze Arabskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Arabskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Agonda, Indie
Agonda, Indie | © Tanya Ray

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Qandala. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.4°C. I najzimniejszy w Kilmia, jego wartość 27.1°C.

Temperatura wody w Morzu Arabskim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Arabskie: informacje ogólne

Majorda, Indie
Majorda, Indie | © Agr Omkar Sanjay Sokashi

Morze Arabskie jest morzem marginalnym w północnej części Oceanu Indyjskiego. Ograniczona Półwyspem Arabskim od zachodu i subkontynentem indyjskim od wschodu.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Karaczi28.1°C26.4°C
Salala27.3°C26.0°C
Mumbai29.9°C27.5°C
Goa Velha28.8°C25.6°C
Socotra27.2°C25.2°C
Kerala28.3°C26.0°C
Ormara27.6°C26.4°C
Cochin28.4°C24.6°C
Gwadar27.4°C26.8°C
Gadani28.0°C26.4°C
Mangalore28.5°C25.9°C
Kilmia27.1°C25.7°C
Dwarka29.1°C27.2°C
Qandala30.4°C29.9°C
Ratnagiri29.4°C25.4°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Colva, Indie
Colva, Indie | © Satyajit Roy

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.