Wersja strony w języku polskim
Ormara, Pakistan
Ormara, Pakistan | © Haroon Rauf

Aktualna temperatura wody w Morzu Arabskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Arabskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
23.4°C
#średni
28.0°C
#maksymalny
29.3°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Morzu Arabskim temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepło, a nawet gorąco.

Morze Arabskie: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Arabskie: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Masirah, Oman
Masirah, Oman | © carolina butti

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Alleppey. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 29.3°C. I najzimniejszy w Kandla, jego wartość 22.9°C.

Temperatura wody w Morzu Arabskim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Arabskie: informacje ogólne

Gwadar, Pakistan
Gwadar, Pakistan | © Qummar Waheed

Morze Arabskie jest morzem marginalnym w północnej części Oceanu Indyjskiego. Ograniczona Półwyspem Arabskim od zachodu i subkontynentem indyjskim od wschodu.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Salala26.9°C21.5°C
Karaczi25.0°C20.9°C
Socotra25.7°C21.8°C
Goa Velha28.8°C24.3°C
Mumbai26.5°C26.5°C
Gadani23.4°C20.9°C
Kilmia26.3°C24.6°C
Bereeda25.8°C23.9°C
Kerala29.1°C24.6°C
Cochin29.3°C24.8°C
Ormara24.6°C21.2°C
Candolim28.8°C24.2°C
Majorda28.8°C24.3°C
Dabolim28.8°C24.3°C
Qandala25.6°C25.1°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Marmagao, Indie
Marmagao, Indie | © JAY YADKIKAR

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.