Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Somalii

Somalia

Somalia © placesadvisor.com

Somalia: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Somalii. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Somalii
#minimalna
23.6oC
#średnia temperatura
26.4oC
#maksymalnie
29.4oC

Najpopularniejsze kurorty w Somalii w ostatnim tygodniu

Somalia: informacje o temperaturze wody

Somalia znajduje się w Afryce. Kraj jest myte przez trzy morza, takie jak Ocean Indyjski, Zatoka Adeńska i Morze Arabskie. Somalia to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dziesięć osad lub kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Somalii temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepła, a nawet gorąca.

Temperatura wody w Somalii ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie dziesięć punktów w Somalii w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Сомали naprawione w Berieda. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.6oC. I najzimniejszy - Bandarbeil, jego wartość - 23.9oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Somalii roczne wykresy wyglądają następująco:

Cadale

Bandarbeil

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Somalii. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Mogadiszu25.6°C24.2°C
Berbera28.8°C32.7°C
Bandarbeil23.9°C24.9°C
Buur Gaabo24.7°C24.3°C
Mark24.7°C24.2°C
Kandala29.2°C30.9°C
Berieda29.6°C30.9°C
Hobyo24.7°C24.4°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Somalii, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Klimat w Somalii

Monsun podrównikowy. Na północy - tropikalna pustynia i półpustynność. Temperatury w zimie osiągają + 23-24 o C, w lecie średnio +34 o C, jednak na niektórych obszarach górskich temperatura może spaść do 0 o C w nocy, a na wybrzeżach do +47 C przy prawie absolutnie suchym powietrzu. Co więcej, dzienne wahania w porze suchej „zimy» mogą sięgać 30–35 o C. Na rok spada tylko 200–300 mm. opady, tylko na południowym wschodzie - do 600 mm., głównie w sezonie „mokrym», trwającym od kwietnia do lipca. Cztery pory roku naprawdę się wyróżniają. „ Jilal » - zaczyna się w styczniu i jest najbardziej kontrastowy, suchy i bardzo gorący. „ Gu » to pierwsza pora deszczowa trwająca od marca do czerwca. „ Hagaa » w sierpniu to pora sucha monsunowa. Druga pora deszczowa trwa od września do grudnia i nazywa się Dayr.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Somalia: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Somalia: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne