Wersja strony w języku polskim
Pearly Beach, Republika Południowej Afryki
Pearly Beach, Republika Południowej Afryki | © Byron Martin

Aktualna temperatura wody na Oceanie Indyjskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Oceanie Indyjskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
14.7°C
#średni
23.6°C
#maksymalny
30.5°C

W tej chwili na plażach nad Morzem Czarnym temperatura wody jest ogólnie niska, nie dla wszystkich. Chociaż są miejsca, w których znajduje się prawie w wygodnej strefie.

Ocean Indyjski: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Ocean Indyjski: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Dar Es Salaam, Tanzania
Dar Es Salaam, Tanzania | © Albogast Kiyogoma

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Bengkulu. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.4°C. I najzimniejszy w Ceduna, jego wartość 14.7°C.

Temperatura wody na Oceanie Indyjskim ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Ocean Indyjski: informacje ogólne

Marissa, Sri Lanka
Marissa, Sri Lanka | © Senarath Weerasekara

Ocean Indyjski jest mniej rozległy niż Ocean Spokojny i Atlantyk. Jego powierzchnia wynosi 76 mln km2. Ten ocean jest najszerszy na półkuli południowej, a na północy wygląda jak duże morze, wcinające się głęboko w ląd.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Zanzibar28.1°C21.3°C
Perth21.9°C21.2°C
Flic en Flac26.3°C22.6°C
Mossel Bay16.2°C15.2°C
Nosy Be30.1°C24.7°C
East London20.5°C19.7°C
Durban23.1°C19.3°C
Belle Mare26.1°C22.6°C
Muizenberg16.0°C16.5°C
Plettenberg Bay17.4°C15.1°C
Mahe29.8°C25.6°C
Jeffreys Bay17.8°C17.3°C
Hermanus16.1°C15.2°C
Gouritz16.1°C15.2°C
Knysna16.6°C15.1°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Praslin, Seszele
Praslin, Seszele | © Susita

  Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

  Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

  Wszystkie obsługiwane języki:
  Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
  2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

  Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

  Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.