Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Ocean Indyjski

Zanzibar, Tanzania

Zanzibar, Tanzania © mandarin-tours.com.ua

Aktualna temperatura wody w Ocean Indyjski. Prognoza zmian temperatury wody w Ocean Indyjski. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Ocean Indyjski
#minimalna
14.2oC
#średnia temperatura
24.3oC
#maksymalnie
29.7oC

Ocean Indyjski: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Ocean Indyjski: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Ocean Indyjski temperatura wody jest bardzo różna. Są ośrodki, w których jest ciepło i wygodnie, i są takie, w których woda jest chłodna do pływania.

Najcieplejsza woda w Ocean Indyjski nagrane dzisiaj w Cirebon. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.7oC. I najzimniejszy - w Tambi Bay, jego wartość - 14.2oC.

Temperatura wody w Ocean Indyjski wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Ocean Indyjski w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Ocean Indyjski, roczne wykresy wyglądają następująco:

Zanzibar, Tanzania

Mombasa, Kenia

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Ocean Indyjski.

MiastoWodaPowietrze
Karangyaladri27.5°C27.0°C
Wyspa Pralet28.9°C24.4°C
Umkomaas22.1°C19.7°C
Anacao24.6°C22.9°C
Kipari27.7°C27.0°C
Wyspa Rodrigues24.5°C21.7°C
Beau Vallon25.6°C23.0°C
wyspa La Digue28.6°C24.4°C
Marino15.2°C13.8°C
Port Elliot14.4°C13.8°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Ocean Indyjski. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

    Zanzibar, Tanzania

    Zanzibar, Tanzania © openmind.com.ua

    © 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

    Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

    Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne