Wersja strony w języku polskim
Mandurah, Australia
Mandurah, Australia | © Mary-Anne Thompson

Aktualna temperatura wody na Oceanie Indyjskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Oceanie Indyjskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
16.6°C
#średni
24.9°C
#maksymalny
30.6°C

W tej chwili na plażach na Oceanie Indyjskim temperatura wody waha się od chłodnej do komfortowej i ciepłej.

Ocean Indyjski: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Ocean Indyjski: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

De Kelders, Republika Południowej Afryki
De Kelders, Republika Południowej Afryki | © Nico Smith

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Port Hedland. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.6°C. I najzimniejszy w Muizenberg, jego wartość 16.6°C.

Temperatura wody na Oceanie Indyjskim spadła w ciągu ostatniego tygodnia, ale wzrosła w porównaniu do stanu sprzed 30 dni. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Ocean Indyjski: informacje ogólne

Ilha De Mocambique, Mozambik
Ilha De Mocambique, Mozambik | © Vasco Amaro

Ocean Indyjski jest mniej rozległy niż Ocean Spokojny i Atlantyk. Jego powierzchnia wynosi 76 mln km2. Ten ocean jest najszerszy na półkuli południowej, a na północy wygląda jak duże morze, wcinające się głęboko w ląd.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Zanzibar27.9°C26.9°C
Perth22.0°C18.2°C
Durban25.0°C22.9°C
Mossel Bay20.6°C21.3°C
Plettenberg Bay20.8°C22.6°C
Port Elizabeth20.7°C24.2°C
Flic en Flac27.4°C27.1°C
Adelaide20.0°C17.6°C
Hermanus18.2°C23.5°C
Saint-Gilles27.9°C26.4°C
Jeffreys Bay21.2°C24.2°C
Muizenberg16.6°C23.1°C
East London22.0°C25.2°C
Knysna20.7°C22.6°C
Grand Baie26.9°C27.1°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Trou deau Douce, Mauritius
Trou deau Douce, Mauritius | © Vishal ROOPUN

  Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

  Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

  Wszystkie obsługiwane języki:
  Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
  2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

  Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

  Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.