Wersja strony w języku polskim
Perth, Australia
Perth, Australia | © pixabay.com

Aktualna temperatura wody na Oceanie Indyjskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Oceanie Indyjskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
16.2°C
#średni
25.1°C
#maksymalny
30.5°C

W tej chwili na plażach na Oceanie Indyjskim temperatura wody waha się od chłodnej do komfortowej i ciepłej.

Ocean Indyjski: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Ocean Indyjski: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Rodrigues, Mauritius
Rodrigues, Mauritius | © Laurent Soulie

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Victorii. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.6°C. I najzimniejszy w Herolds Bay, jego wartość 16.2°C.

Temperatura wody na Oceanie Indyjskim ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Ocean Indyjski: informacje ogólne

Praslin, Seszele
Praslin, Seszele | © Sabine Schönfeld

Ocean Indyjski jest mniej rozległy niż Ocean Spokojny i Atlantyk. Jego powierzchnia wynosi 76 mln km2. Ten ocean jest najszerszy na półkuli południowej, a na północy wygląda jak duże morze, wcinające się głęboko w ląd.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Zanzibar28.6°C22.7°C
Durban25.3°C20.7°C
Plettenberg Bay17.1°C21.1°C
Perth23.4°C21.8°C
East London22.9°C17.9°C
Port Elizabeth17.9°C21.5°C
Mossel Bay16.9°C18.7°C
Knysna17.3°C21.1°C
Muizenberg17.3°C17.6°C
Adelaide18.9°C13.5°C
Hermanus16.8°C21.0°C
Jeffreys Bay16.8°C20.8°C
Mombasa28.7°C29.2°C
Port Shepstone25.8°C20.7°C
Fremantle22.3°C21.8°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Flic en Flac, Mauritius
Flic en Flac, Mauritius | © Maciej Malinowski

  Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

  Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

  Wszystkie obsługiwane języki:
  Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
  2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

  Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

  Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.