Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Ocean Indyjski

Australia Zachodnia, Australia

Australia Zachodnia, Australia © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Ocean Indyjski. Prognoza zmian temperatury wody w Ocean Indyjski. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Ocean Indyjski
#minimalna
12.1oC
#średnia temperatura
22.7oC
#maksymalnie
30.3oC

Ocean Indyjski: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Ocean Indyjski: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Ocean Indyjski temperatura wody jest bardzo różna. Są miejsca naprawdę zimne, są fajne dla wszystkich i są ośrodki z ciepłą i wygodną wodą.

Najcieplejsza woda w Ocean Indyjski nagrane dzisiaj Pariaman. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 30.3oC. I najzimniejszy - w Ardrosan, jego wartość - 12.2oC.

Temperatura wody w Ocean Indyjski ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Ocean Indyjski w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Ocean Indyjski, roczne wykresy wyglądają następująco:

Zanzibar, Tanzania

Tuliar, Madagaskar

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Ocean Indyjski.

MiastoWodaPowietrze
Wyspa Rodrigues23.2°C20.7°C
Kipini25.3°C23.1°C
Augusta17.9°C16.3°C
Port Elliot12.7°C14.2°C
Jeffreys Bay17.9°C11.1°C
Anse Volbert26.0°C23.0°C
Kibenda26.5°C27.8°C
Port Noarlunga12.6°C14.2°C
Cousin Island25.5°C23.0°C
Marino12.3°C14.2°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Ocean Indyjski. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

    Zanzibar, Tanzania

    Zanzibar, Tanzania © strany.com.ua

    © 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

    Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

    Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne