Wersja strony w języku polskim
Kalbarri, Australia
Kalbarri, Australia | © Harald Hausl

Aktualna temperatura wody na Oceanie Indyjskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Oceanie Indyjskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
14.5°C
#średni
22.4°C
#maksymalny
29.6°C

W tej chwili na plażach nad Morzem Czarnym temperatura wody jest ogólnie niska, nie dla wszystkich. Chociaż są miejsca, w których znajduje się prawie w wygodnej strefie.

Ocean Indyjski: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Ocean Indyjski: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Cousin Island, Seszele
Cousin Island, Seszele | © SE Travel

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Sikabaluan. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 29.6°C. I najzimniejszy w Victor Harbor, jego wartość 14.5°C.

Temperatura wody na Oceanie Indyjskim wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Ocean Indyjski: informacje ogólne

Kikambala, Kenia
Kikambala, Kenia | © Thomas Jirah

Ocean Indyjski jest mniej rozległy niż Ocean Spokojny i Atlantyk. Jego powierzchnia wynosi 76 mln km2. Ten ocean jest najszerszy na półkuli południowej, a na północy wygląda jak duże morze, wcinające się głęboko w ląd.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Zanzibar25.8°C25.9°C
Perth18.7°C16.8°C
Durban21.0°C16.3°C
Mossel Bay16.9°C12.1°C
Plettenberg Bay16.5°C13.7°C
Port Elizabeth18.1°C15.9°C
East London21.3°C15.1°C
Jeffreys Bay17.3°C14.1°C
Adelaide15.0°C9.8°C
Muizenberg15.6°C14.0°C
Mombasa26.4°C24.7°C
Knysna16.1°C13.7°C
Mahe27.9°C24.2°C
Hermanus16.6°C13.5°C
Diani26.4°C25.1°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Blue Bay, Mauritius
Blue Bay, Mauritius | © Jacky Gonalons

  Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

  Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

  Wszystkie obsługiwane języki:
  Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
  2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

  Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

  Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.