Wersja strony w języku polskim
Tangalla, Sri Lanka
Tangalla, Sri Lanka | © Journalist For Justice

Aktualna temperatura wody na Oceanie Indyjskim. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody na Oceanie Indyjskim.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
15.3°C
#średni
23.9°C
#maksymalny
30.5°C

W tej chwili na plażach nad Morzem Czarnym temperatura wody jest ogólnie niska, nie dla wszystkich. Chociaż są miejsca, w których znajduje się prawie w wygodnej strefie.

Ocean Indyjski: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Ocean Indyjski: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Island Anonyme, Seszele
Island Anonyme, Seszele | © TYPHOON

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Muara Siberut. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.7°C. I najzimniejszy w Birkenhead, jego wartość 15.2°C.

Temperatura wody na Oceanie Indyjskim ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Ocean Indyjski: informacje ogólne

Adelaide, Australia
Adelaide, Australia | © Ross Smith

Ocean Indyjski jest mniej rozległy niż Ocean Spokojny i Atlantyk. Jego powierzchnia wynosi 76 mln km2. Ten ocean jest najszerszy na półkuli południowej, a na północy wygląda jak duże morze, wcinające się głęboko w ląd.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Perth19.8°C18.5°C
Zanzibar27.9°C28.7°C
Durban23.6°C20.7°C
Flic en Flac26.9°C26.3°C
Nosy Be29.9°C29.6°C
Adelaide15.5°C14.7°C
Port Elizabeth19.1°C17.3°C
Mossel Bay18.0°C16.3°C
Plettenberg Bay17.7°C18.1°C
Belle Mare26.9°C26.3°C
Mahe28.4°C25.4°C
Saint Pierre26.3°C25.4°C
Saint-Gilles27.3°C25.4°C
Grand Baie26.7°C26.3°C
Mombasa27.8°C25.9°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Nungwi, Tanzania
Nungwi, Tanzania | © Paramaite

  Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

  Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

  Wszystkie obsługiwane języki:
  Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
  2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

  Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

  Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.