Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Komorów

Komory

Komory © www.votpusk.ru

Komory: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody na Komorach. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody na Komorach
#minimalna
27.7oC
#średnia temperatura
27.7oC
#maksymalnie
27.7oC

Najpopularniejsze kurorty na Komorach w ostatnim tygodniu

Komory: informacje o temperaturze wody

Komory są w Afryce. Kraj jest umyty przez Ocean Indyjski. Komory to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko jedną lokalizację.

Obecnie we wszystkich ośrodkach na Komorach woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody na Komorach spadł w ciągu ostatnich 10 dni, ale wzrósł w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie jeden punkt na Komorach w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk na Komorach roczne wykresy wyglądają następująco:

Moroni

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce na Komorach. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Moroni27.7°C26.3°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce na Komorach, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Komory

Komory © chance4traveller.com

Klimat na Komorach

Tropikalny monsun, dość gorący i wilgotny. Dwie pory roku są tutaj dość wyraźne - cieplejsze i wilgotniejsze lata (od listopada do kwietnia) oraz stosunkowo chłodne i suche zimy (od maja do października). Średnie miesięczne temperatury mieszczą się w przedziale od + 24°C w zimie do +27°C w lecie, a prawie o każdej porze roku temperatury w ciągu dnia są znacznie wyższe niż znak +30 oC. Górzyste regiony są chłodniejsze, szczególnie w nocy, co ułatwia zauważalnie większa ilość opadów na tych obszarach. Ogólnie rzecz biorąc, od 1100 mm (obszary zawietrzne) do 3000 mm (na wietrznych zboczach gór) na terytorium wysp w ciągu roku pada deszcz, jednak w niektórych latach może tu spaść nawet 5500 mm. Ich maksimum występuje w sezonie monsunowym (od listopada do kwietnia-maja), kiedy wilgotność powietrza osiąga 100%, a codzienne prysznice przynoszą ze sobą do 60% całkowitych rocznych opadów. Od grudnia do kwietnia potężne cyklony tropikalne nie są rzadkie.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Komory: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Komory

Komory © triplook.me

Komory: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne