Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Kenii

Kenia

Kenia © pixabay.com

Kenia: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Kenii. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Kenii
#minimalna
28.0oC
#średnia temperatura
28.4oC
#maksymalnie
29.2oC

Najpopularniejsze kurorty w Kenii w ostatnim tygodniu

Kenia: informacje o temperaturze wody

Kenia znajduje się w Afryce. Kraj jest umyty przez Ocean Indyjski. Kenia - ma dość długą linię brzegową. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy 11 osad i kurortów.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Kenii woda jest bardzo ciepła i wygodna do pływania.

Temperatura wody w Kenii wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni,, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie 11-ти punktów w Kenii w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Кении naprawione w Kilifi. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 29.2oC. I najzimniejszy - w Watamu, jego wartość - 28.0oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Kenii roczne wykresy wyglądają następująco:

Mombasa

Diani

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Kenii. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Mombasa28.3°C25.8°C
Diani28.1°C25.8°C
Takaungu28.1°C26.0°C
Kilifi29.2°C26.0°C
Bamburi28.9°C25.8°C
Kipini28.1°C26.0°C
Lamu28.3°C26.5°C
Shimoni28.5°C25.8°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Kenii, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Kenia

Kenia © pixabay.com

Klimat w Kenii

Podrównikowy. Średnia temperatura w zimie (styczeń) + 14-27ºС, w lecie (lipiec) + 14-28ºС. Pomimo równikowej lokalizacji kraju, nawet w lecie temperatura w nocy może spaść do + 6-10ºС, a na górze Kenia przez cały rok pada śnieg. W regionach zachodnich temperatura powietrza jest zawsze dość równa, około + 22-23ºC, z niewielkimi wahaniami i ciągłymi opadami deszczu.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Kenia: osady

Pokazujemy temperaturę wody w następujących miejscowościach i kurortach:

Kenia

Kenia © pixabay.com

Kenia: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne