Wersja strony w języku polskim
Tadjoura, Dżibuti
Tadjoura, Dżibuti | © Philippe Herat

Aktualna temperatura wody w Zatoce Adeńskiej. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoce Adeńskiej.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
25.4°C
#średni
26.7°C
#maksymalny
27.5°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Zatoce Adeńskiej woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Zatoka Adeńska: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Zatoka Adeńska: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Qulansiyah, Jemen
Qulansiyah, Jemen | © San Tube

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Dżibuti. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 27.5°C. I najzimniejszy w Qulansiyah, jego wartość 25.4°C.

Temperatura wody w Zatoce Adeńskiej wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Zatoka Adeńska: informacje ogólne

At Tawahi, Jemen
At Tawahi, Jemen | © يوسف الشاطر

Zatoka Adeńska jest częścią Morza Arabskiego na Oceanie Indyjskim. Długość - 890 km. Północne wybrzeże zatoki to Półwysep Arabski. Południowe i zachodnie brzegi zatoki tworzą kontynent afrykański. Na zachodzie wyróżnia się Zatoka Tajura. Granicą wschodnią jest południk przylądka Guardafui.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Aden26.3°C25.5°C
Dżibuti27.5°C24.1°C
Berbera27.4°C23.4°C
Obock27.3°C24.1°C
Tadjoura27.4°C24.1°C
Al Mukall25.6°C22.1°C
Burum26.3°C22.1°C
At Tawahi27.1°C25.5°C
Al Maalla26.3°C25.5°C
Loyada27.5°C24.1°C
Qulansiyah25.4°C20.7°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Al Mukall, Jemen
Al Mukall, Jemen | © AHMED SALEH

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.