Wersja strony w języku polskim
Burum, Jemen
Burum, Jemen | © زيد صادق الزمر

Aktualna temperatura wody w Zatoce Adeńskiej. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoce Adeńskiej.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
28.9°C
#średni
30.1°C
#maksymalny
30.7°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Zatoce Adeńskiej woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Zatoka Adeńska: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Zatoka Adeńska: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Aden, Jemen
Aden, Jemen | © planetguide.ru

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Obock. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 30.7°C. I najzimniejszy w Qulansiyah, jego wartość 28.9°C.

Temperatura wody w Zatoce Adeńskiej ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Zatoka Adeńska: informacje ogólne

Burum, Jemen
Burum, Jemen | © محمد مجاهد

Zatoka Adeńska jest częścią Morza Arabskiego na Oceanie Indyjskim. Długość - 890 km. Północne wybrzeże zatoki to Półwysep Arabski. Południowe i zachodnie brzegi zatoki tworzą kontynent afrykański. Na zachodzie wyróżnia się Zatoka Tajura. Granicą wschodnią jest południk przylądka Guardafui.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Dżibuti30.0°C33.5°C
Aden30.5°C33.1°C
Tadjoura30.7°C33.5°C
Obock30.7°C33.5°C
Berbera30.0°C36.1°C
Al Maalla30.1°C33.1°C
Burum29.9°C35.7°C
Al Mukall30.3°C35.7°C
At Tawahi30.3°C33.1°C
Qulansiyah28.9°C30.2°C
Loyada30.3°C33.5°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Dżibuti, Dżibuti
Dżibuti, Dżibuti | © Andre Green

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.