Wersja strony w języku polskim
Basra, Irak
Basra, Irak | © Mahmoud Al hajouri

Aktualna temperatura wody w Zatoce Perskiej. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoce Perskiej.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
21.5°C
#średni
26.2°C
#maksymalny
28.7°C

W tej chwili na plażach w Zatoce Perskiej temperatura wody waha się od chłodnej do komfortowej i ciepłej.

Zatoka Perska: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Zatoka Perska: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Ras al-Khaimah, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Ras al-Khaimah, Zjednoczone Emiraty Arabskie | © www.votpusk.ru

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Ajman. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 28.5°C. I najzimniejszy w Basrze, jego wartość 22.1°C.

Temperatura wody w Zatoce Perskiej ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Zatoka Perska: informacje ogólne

Basra, Irak
Basra, Irak | © Haider Almansouri

Zatoka Perska to zatoka między Iranem a Półwyspem Arabskim. Łączy ją Cieśnina Ormuz z Zatoką Omańską, Morzem Arabskim i Oceanem Indyjskim. Zgodnie z reżimem hydrologicznym jest to morze.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Dubaj28.3°C29.1°C
Ras al-Khaimah28.4°C23.3°C
Abu Zabi27.7°C27.5°C
Sharjah27.9°C29.1°C
Ajman28.5°C29.1°C
Doha26.5°C30.3°C
Kuwejt23.1°C24.3°C
Manama25.4°C26.0°C
Jumeirah27.6°C29.1°C
Sir Bani Yas27.5°C27.1°C
Basra22.1°C25.5°C
kisz28.0°C27.4°C
Palm Jebel Ali27.8°C28.7°C
Khor Fakkan27.5°C29.2°C
Al Qatif25.4°C28.3°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Al Ruwais, Katar
Al Ruwais, Katar | © Wahyu Hidayat

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.