Wersja strony w języku polskim
Basra, Irak
Basra, Irak | © Ceta Zara

Aktualna temperatura wody w Zatoce Perskiej. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoce Perskiej.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
29.8°C
#średni
31.2°C
#maksymalny
32.4°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Zatoce Perskiej woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Zatoka Perska: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Zatoka Perska: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie | © Seinrich Teles

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Al Sila. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 32.5°C. I najzimniejszy w Basrze, jego wartość 29.8°C.

Temperatura wody w Zatoce Perskiej wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Zatoka Perska: informacje ogólne

Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie | © www.pac.ru

Zatoka Perska to zatoka między Iranem a Półwyspem Arabskim. Łączy ją Cieśnina Ormuz z Zatoką Omańską, Morzem Arabskim i Oceanem Indyjskim. Zgodnie z reżimem hydrologicznym jest to morze.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Dubaj31.8°C35.6°C
Abu Zabi31.9°C35.4°C
Ras al-Khaimah31.8°C36.3°C
Doha31.2°C42.1°C
Manama31.4°C34.5°C
Ajman31.1°C35.6°C
Kuwejt31.1°C39.5°C
Sharjah31.5°C35.6°C
Jumeirah31.7°C35.6°C
Sir Bani Yas32.4°C33.1°C
Al-Muharrak31.5°C34.5°C
Khor Fakkan32.3°C40.2°C
Abu Samra31.6°C41.2°C
Basra29.8°C43.2°C
Al Jubayl30.7°C35.8°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Ras al-Khaimah, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Ras al-Khaimah, Zjednoczone Emiraty Arabskie | © X Dubai

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.