Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Zatoka Perska

Palm Jebel Ali, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Palm Jebel Ali, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Aktualna temperatura wody w Zatoka Perska. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoka Perska. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Zatoka Perska
#minimalna
14.9oC
#średnia temperatura
21.9oC
#maksymalnie
25.5oC

Zatoka Perska: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Zatoka Perska: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Zatoka Perska temperatura wody jest bardzo różna. Są ośrodki, w których jest ciepło i wygodnie, i są takie, w których woda jest chłodna do pływania.

Najcieplejsza woda w Zatoka Perska nagrane dzisiaj w Bandar Abbas. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 25.5oC. I najzimniejszy - w Basrze, jego wartość - 14.4oC.

Temperatura wody w Zatoka Perska ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez 40 punktów w Zatoka Perska w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Zatoka Perska, roczne wykresy wyglądają następująco:

Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Zatoka Perska.

MiastoWodaPowietrze
Ajman23.8°C25.5°C
Basra14.4°C18.4°C
Palm Jebel Ali22.7°C25.5°C
Um Al Quwain24.0°C25.5°C
Kuwejt21.4°C17.9°C
Az Zain20.6°C22.0°C
Al Khavr20.6°C22.0°C
Al-Mankf20.5°C17.9°C
Al Khafya18.3°C19.4°C
Bukha24.3°C23.7°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Zatoka Perska. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Bushehr, Iran

Bushehr, Iran © iran.ru

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne