Wersja strony w języku polskim
Abu Zabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Abu Zabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie | © kuku.travel

Aktualna temperatura wody w Zatoce Perskiej. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoce Perskiej.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
16.8°C
#średni
20.9°C
#maksymalny
24.4°C

W tej chwili na plażach w Zatoce Perskiej temperatura wody waha się od chłodnej do komfortowej i ciepłej.

Zatoka Perska: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Zatoka Perska: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Doha, Katar
Doha, Katar | © tcc.com.ua

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Khor Fakkan. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 24.8°C. I najzimniejszy w Kuwejcie, jego wartość 17.0°C.

Temperatura wody w Zatoce Perskiej spadła w ciągu ostatniego tygodnia, ale wzrosła w porównaniu do stanu sprzed 30 dni. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Zatoka Perska: informacje ogólne

Abu Zabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Abu Zabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie | © Saeed Ullah

Zatoka Perska to zatoka między Iranem a Półwyspem Arabskim. Łączy ją Cieśnina Ormuz z Zatoką Omańską, Morzem Arabskim i Oceanem Indyjskim. Zgodnie z reżimem hydrologicznym jest to morze.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Dubaj22.8°C23.1°C
Ajman23.9°C23.1°C
Ras al-Khaimah23.4°C18.7°C
Sharjah22.7°C23.1°C
Manama19.7°C22.4°C
Abu Zabi22.6°C24.6°C
Doha20.6°C23.1°C
Kuwejt17.0°C21.3°C
Al Qatif19.5°C23.4°C
Jumeirah22.8°C23.1°C
Palm Jebel Ali22.6°C24.7°C
Bushehr19.3°C22.8°C
Khor Fakkan24.8°C24.7°C
Dib Dibba23.5°C18.7°C
Basra17.3°C21.4°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Al Khiran, Kuwejt
Al Khiran, Kuwejt | © Body Abody

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.