Wersja strony w języku polskim
Abu Zabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Abu Zabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie | © wiki-turizm.ru

Aktualna temperatura wody w Zatoce Perskiej. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Zatoce Perskiej.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
27.4°C
#średni
30.7°C
#maksymalny
32.4°C

W tej chwili na wszystkich plażach w Zatoce Perskiej woda jest bardzo ciepła i wygodna do kąpieli.

Zatoka Perska: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Zatoka Perska: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie | © tutu.ru

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Palm Jebel Ali. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 32.4°C. I najzimniejszy in Chahbehar, jego wartość 27.4°C.

Temperatura wody w Zatoce Perskiej ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Zatoka Perska: informacje ogólne

Basra, Irak
Basra, Irak | © Ceta Zara

Zatoka Perska to zatoka między Iranem a Półwyspem Arabskim. Łączy ją Cieśnina Ormuz z Zatoką Omańską, Morzem Arabskim i Oceanem Indyjskim. Zgodnie z reżimem hydrologicznym jest to morze.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Dubaj32.2°C31.1°C
Ras al-Khaimah30.9°C24.7°C
Kuwejt28.6°C34.7°C
Ajman32.1°C31.1°C
Doha31.4°C31.6°C
Sharjah32.2°C31.1°C
Abu Zabi32.1°C32.0°C
Manama30.6°C31.1°C
Jumeirah32.3°C31.1°C
Basra27.7°C38.4°C
Palm Jebel Ali32.4°C32.0°C
Bushehr30.5°C30.8°C
Al Qatif30.8°C35.0°C
Khor Fakkan30.6°C32.2°C
Sir Bani Yas32.0°C31.0°C

Sąsiednie morza, rzeki, jeziora

Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie | © А. С.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.