Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Kuwejtu

Kuwejt

Kuwejt © www.orangesmile.com

Kuwejt: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Kuwejcie. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Kuwejcie
#minimalna
21.7oC
#średnia temperatura
21.8oC
#maksymalnie
21.9oC

Najpopularniejsze kurorty w Kuwejcie w ostatnim tygodniu

Kuwejt: informacje o temperaturze wody

Kuwejt znajduje się na Bliskim Wschodzie. Kraj jest umyty przez Zatokę Perską. Kuwejt to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dwie osady.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Kuwejcie temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są mniej lub bardziej wygodne.

Temperatura wody w Kuwejcie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie dwa punkty w Kuwejcie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Кувейте naprawione w Al-Mankf. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 22.6oC. I najzimniejszy - w Kuwejcie, jego wartość - 22.2oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Kuwejcie roczne wykresy wyglądają następująco:

Al-Mankf

Kuwejt

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Kuwejcie. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Kuwejt22.2°C19.4°C
Al-Mankf22.6°C19.4°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Kuwejcie, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Kuwejt

Kuwejt © blog.radisson.ru

Klimat w Kuwejcie

Tropikalny, gorący i bardzo suchy. Przez większą część roku w kraju panowała stała, gorąca i sucha pogoda. Latem (czerwiec-sierpień) temperatura w cieniu osiąga +37 o C, ale na słońcu może osiągnąć +47 o C, nawet w nocy termometr nie spada poniżej +30 o C. W zimie, w grudniu-styczniu, przeważają ciepłe słoneczne dzień z temperatur od +16 C do + 18 oC. Temperatura wody przybrzeżnej waha się od +16 C w zimie do + 26-37 C w lecie. Opady występują rzadko i nie przekraczają 175 mm rocznie. W niektórych miesiącach, głównie w lecie, nie pada ani kropla deszczu. Latem, od maja do października, często występują suche i zakurzone północno-zachodnie wiatry Shimal, które przynoszą masy gorącego powietrza z pustynnych rejonów Półwyspu Arabskiego z temperaturami dochodzącymi do +50 o C. W ciągu dnia związane z nimi burze piaskowe mogą trwać przez kilka dni.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Kuwejt: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

a także w osadach bez odniesienia do regionu: Kuwejt

Kuwejt: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

<

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne