Wersja strony w języku polskim
Kuwejt
Kuwejt | © www.orangesmile.com

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Kuwejcie. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Kuwejcie

#minimalny
16.2°C
#średni
16.2°C
#maksymalny
16.3°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Kuwejcie w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Kuwejcie

Teraz na plażach w Kuwejcie temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są takie z mniej lub bardziej komfortową wodą.

Temperatura wody w Kuwejcie wzrosła w ciągu ostatnich 10 dni, ale spadła w porównaniu do stanu sprzed 30 dni.

Kuwejt
Kuwejt | © blog.radisson.ru

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Kuwejcie w Kuwejcie. Jego wartość w tej lokalizacji to 16.3°C. A najzimniejszy jest w Al Khiran, jego wartość 16.1°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Kuwejcie wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Kuwejcie. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Kuwejt16.3°C18.3°C
Al Khiran16.1°C18.8°C
Al Manqaf16.2°C18.3°C

Klimat w Kuwejcie

Al Wajh, Arabia Saudyjska
Al Wajh, Arabia Saudyjska | © منصور السالمي

Kuwejt znajduje się na Bliskim Wschodzie. Kraj jest umyty przez Zatokę Perską. Kuwejt to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko dwie osady.

Tropikalny, gorący i bardzo suchy. Przez większą część roku w kraju panowała stała, gorąca i sucha pogoda. Latem (czerwiec-sierpień) temperatura w cieniu osiąga +37 o C, ale na słońcu może osiągnąć +47 o C, nawet w nocy termometr nie spada poniżej +30 o C. W zimie, w grudniu-styczniu, przeważają ciepłe słoneczne dzień z temperatur od +16 C do + 18 oC. Temperatura wody przybrzeżnej waha się od +16 C w zimie do + 26-37 C w lecie. Opady występują rzadko i nie przekraczają 175 mm rocznie. W niektórych miesiącach, głównie w lecie, nie pada ani kropla deszczu. Latem, od maja do października, często występują suche i zakurzone północno-zachodnie wiatry Shimal, które przynoszą masy gorącego powietrza z pustynnych rejonów Półwyspu Arabskiego z temperaturami dochodzącymi do +50 o C. W ciągu dnia związane z nimi burze piaskowe mogą trwać przez kilka dni.

Kuwejt: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

El Heri, Liban
El Heri, Liban | © Youssef Jaffal

Kuwejt: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.