Wersja strony w języku polskim
Al-Muharrak, Bahrajn
Al-Muharrak, Bahrajn | © Renato Rangel

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Bahrajnie. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Bahrajnie

#minimalny
22.9°C
#średni
23.2°C
#maksymalny
23.8°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Bahrajnie w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Bahrajnie

Teraz na wszystkich plażach w Bahrajnie woda jest podgrzewana do komfortowej temperatury do pływania.

Temperatura wody w Bahrajnie spadła w ciągu ostatnich 10 dni, ale wzrosła w porównaniu do 30 dni temu.

Al Hadd, Bahrajn
Al Hadd, Bahrajn | © Sema Ahmed

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Bahrajnie w Jidd Hafs. Jego wartość w tej lokalizacji to 23.6°C. A najzimniejszy jest w Al Hadd, jego wartość 22.8°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Bahrajnie wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Bahrajnie. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Manama23.5°C24.7°C
Al-Muharrak23.1°C24.7°C
Jidd Hafs23.6°C24.7°C
Sitrah23.4°C24.7°C
Al Hadd22.8°C24.7°C

Klimat w Bahrajnie

Bahrajn
Bahrajn | © pixabay.com

Bahrajn znajduje się na Bliskim Wschodzie. Kraj jest umyty przez Zatokę Perską. Bahrajn to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko pięć osad.

Klimat kraju jest przejściowy z tropikalnego na subtropikalny, morski. Średnia temperatura w zimie wynosi około +17 o C, w lecie + 33-37 o C, podczas gdy w ciągu dnia temperatura może wzrosnąć do +26°C w zimie i + 42-45°C w lecie. Ze względu na silną radę na czystym niebie, noce mogą być chłodne o każdej porze roku (w lecie - + 19-24 oC, zimą do +6 C). Opady wynoszą do 90 mm rocznie, zwykle między grudniem a kwietniem. Ale wilgotność jest bardzo wysoka (do 100% przez około 8 miesięcy w roku, przez resztę czasu - 67-95%), co znacznie utrudnia tolerowanie ciepła. Wizyta w Bahrajnie najlepiej zaplanować na zimę lub wczesną wiosnę. Jest to najprzyjemniejsza pora roku w kontekście pogody. Pobyt na wsi w lecie może być bardzo trudny ze względu na wyczerpujące upały w połączeniu z wysoką wilgotnością.

Bahrajn: regiony

Podajemy temperaturę powierzchniową wody w następujących regionach kraju:

Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Sharjah, Zjednoczone Emiraty Arabskie | © avangard.rosbalt.ru

Bahrajn: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.