Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody morskiej w kurortach Bahrajnu

Bahrajn

Bahrajn © pixabay.com

Bahrajn: aktualna temperatura wody na wybrzeżu i w zbiornikach wodnych kraju. Prognoza zmian temperatury wody w Bahrajnie. Dane historyczne.

Aktualna temperatura wody w Bahrajnie
#minimalna
24.5oC
#średnia temperatura
24.9oC
#maksymalnie
25.2oC

Najpopularniejsze kurorty w Bahrajnie w ostatnim tygodniu

Bahrajn: informacje o temperaturze wody

Bahrajn znajduje się na Bliskim Wschodzie. Kraj jest umyty przez Zatokę Perską. Bahrajn to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, śledzimy tylko pięć osad.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Bahrajnie temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepła, a nawet gorąca.

Temperatura wody w Bahrajnie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej na podstawie pięć punktów w Bahrajnie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Najcieplejsza woda teraz в Бахрейне naprawione w Sitra. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 25.3oC. I najzimniejszy - w Al Hadd, jego wartość - 24.5oC.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Bahrajnie roczne wykresy wyglądają następująco:

Al Hadd

Manama

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub wiosce w Bahrajnie. Poniżej znajduje się tabela z danymi bieżącej temperatury wody, trendów i pogody ogólnie w niektórych miejscach kraj.

ResortWodaPowietrze
Manama24.8°C23.0°C
Muharraq25.3°C23.0°C
Jidhafs24.8°C23.0°C
Sitra25.3°C23.0°C
Al Hadd24.5°C23.0°C

Możesz sprawdzić temperaturę wody w dowolnym kurorcie lub wiosce w Bahrajnie, korzystając z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Bahrajn

Bahrajn © pixabay.com

Klimat w Bahrajnie

Klimat kraju jest przejściowy z tropikalnego na subtropikalny, morski. Średnia temperatura w zimie wynosi około +17 o C, w lecie + 33-37 o C, podczas gdy w ciągu dnia temperatura może wzrosnąć do +26°C w zimie i + 42-45°C w lecie. Ze względu na silną radę na czystym niebie, noce mogą być chłodne o każdej porze roku (w lecie - + 19-24 oC, zimą do +6 C). Opady wynoszą do 90 mm rocznie, zwykle między grudniem a kwietniem. Ale wilgotność jest bardzo wysoka (do 100% przez około 8 miesięcy w roku, przez resztę czasu - 67-95%), co znacznie utrudnia tolerowanie ciepła. Wizyta w Bahrajnie najlepiej zaplanować na zimę lub wczesną wiosnę. Jest to najprzyjemniejsza pora roku w kontekście pogody. Pobyt na wsi w lecie może być bardzo trudny ze względu na wyczerpujące upały w połączeniu z wysoką wilgotnością.

Na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady deszczu. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Bahrajn: regiony

Wyświetlamy temperaturę wody w następujących regionach:

Bahrajn: oceany i morza

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę wody we wszystkich oceanach i morzach, które myją kraj. Wystarczy przejść do strony określonego zbiornika i zobaczyć temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

<

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne