Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Egejskie

Ateny, Grecja

Ateny, Grecja © kuku.travel

Aktualna temperatura wody w Morze Egejskie. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Egejskie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Egejskie
#minimalna
15.4oC
#średnia temperatura
19.1oC
#maksymalnie
22.4oC

Morze Egejskie: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Egejskie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Egejskie temperatura wody jest bardzo różna. Są ośrodki, w których jest ciepło i wygodnie, i są takie, w których woda jest chłodna do pływania.

Najcieplejsza woda w Morze Egejskie nagrane dzisiaj w Yanyklar. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 22.4oC. I najzimniejszy - Gelibolu, jego wartość - 15.4oC.

Temperatura wody w Morze Egejskie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Morze Egejskie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Egejskie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Bodrum, Turcja

Ateny, Grecja

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Egejskie.

MiastoWodaPowietrze
Chios18.4°C15.1°C
Platamonas16.8°C12.3°C
Tsagarada17.8°C13.5°C
Pserimos20.3°C17.6°C
Ammouliani18.1°C14.6°C
Wyspa Donus19.1°C16.6°C
Rafina18.5°C13.9°C
Anavissos19.0°C15.8°C
Furni19.6°C18.1°C
wyspa Syros18.8°C17.5°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Egejskie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Mykonos, Grecja

Mykonos, Grecja © pixabay.com

<

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne