Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Jońskie

Wyspa Paxi, Grecja

Wyspa Paxi, Grecja

Aktualna temperatura wody w Morze Jońskie. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Jońskie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Jońskie
#minimalna
24.0oC
#średnia temperatura
25.2oC
#maksymalnie
26.5oC

Morze Jońskie: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Jońskie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Jońskie temperatura wody jest dość komfortowa, aw niektórych miejscach jest bardzo ciepła, a nawet gorąca.

Najcieplejsza woda w Morze Jońskie nagrane dzisiaj w Krotonie. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 26.6oC. I najzimniejszy - na Korfu 6428, jego wartość - 24.3oC.

Temperatura wody w Morze Jońskie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Morze Jońskie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Jońskie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Zakynthos, Grecja

Korfu, Grecja

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Jońskie.

MiastoWodaPowietrze
Katakolon25.0°C20.9°C
Laganas24.8°C22.3°C
Ermioni24.6°C21.5°C
Niforeika25.6°C20.5°C
Wyspa Itaka25.2°C21.4°C
Preweza25.0°C22.0°C
Gelibolu25.0°C21.3°C
Dassia24.8°C19.9°C
Igoumenitsa24.9°C19.9°C
Agios Gordis25.1°C19.9°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Jońskie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Kefalonia, Grecja

Kefalonia, Grecja © pixabay.com

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne