Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Jońskie

Kalamata, Grecja

Kalamata, Grecja © www.grekomania.ru

Aktualna temperatura wody w Morze Jońskie. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Jońskie. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Jońskie
#minimalna
13.7oC
#średnia temperatura
15.3oC
#maksymalnie
16.2oC

Morze Jońskie: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Jońskie: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Jońskie temperatura wody jako całości jest w strefie dyskomfortu. Pływanie w takiej wodzie nie sprawi wiele przyjemności.

Najcieplejsza woda w Morze Jońskie nagrane dzisiaj w Akrotiri. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 16.3oC. I najzimniejszy - w Policoro, jego wartość - 13.8oC.

Temperatura wody w Morze Jońskie ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Morze Jońskie w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Jońskie, roczne wykresy wyglądają następująco:

Kalamata, Grecja

Zakynthos, Grecja

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Jońskie.

MiastoWodaPowietrze
Gelibolu14.2°C14.4°C
Tsilivi14.9°C15.2°C
Gifio16.2°C13.0°C
Egremni15.6°C15.0°C
Nafpaktos14.7°C10.3°C
Loutraki14.7°C12.2°C
Doktor15.5°C13.2°C
Cypressia15.3°C14.8°C
Moraitika15.5°C12.7°C
Finikund16.0°C15.6°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Jońskie. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Zakynthos, Grecja

Zakynthos, Grecja © pixabay.com

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne