Wersja strony w języku polskim
Mavikent, Turcja
Mavikent, Turcja | © Tatiana Cherkasskaia

Aktualna temperatura wody w Morzu Śródziemnym. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Śródziemnym.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
12.0°C
#średni
15.4°C
#maksymalny
18.7°C

Morze Śródziemne: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Śródziemne: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Ga
Ga'ash, Izrael | © דבורהלה כהן

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Aszkelonie. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 18.7°C. I najzimniejszy w Sete, jego wartość 12.2°C.

Temperatura wody w Morzu Śródziemnym wzrosła w ciągu ostatniego tygodnia, ale spadła w porównaniu do 30 dni temu. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Śródziemne: informacje ogólne

Santa Maria del Focallo, Włochy
Santa Maria del Focallo, Włochy | © Davide Napolitano

Morze Śródziemne jest morzem międzykontynentalnym, które pochodzi z głębinowego pseudobajsalnego zagłębienia śródlądowego, połączonego od zachodu Cieśniną Gibraltarską z Oceanem Atlantyckim.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Antalya18.0°C18.0°C
Alanya17.6°C17.0°C
Limassol18.6°C17.0°C
Pafos17.2°C17.0°C
Kemer17.4°C17.1°C
Tel Awiw17.7°C17.5°C
Z boku17.7°C17.8°C
Larnaka18.4°C18.7°C
Belek17.8°C17.8°C
Valletta15.1°C13.8°C
Pyla18.0°C18.2°C
Ayia Napa18.3°C18.2°C
Nicea13.6°C13.2°C
Sliema15.4°C13.8°C
Lara17.3°C18.0°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2021 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.