Wersja strony w języku polskim
Scaletta Marina, Włochy
Scaletta Marina, Włochy | © Mario Spadaro

Aktualna temperatura wody w Morzu Śródziemnym. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Śródziemnym.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
20.3°C
#średni
24.3°C
#maksymalny
27.7°C

W tej chwili na plażach w Morzu Śródziemnym temperatura wody waha się od chłodnej do komfortowej i ciepłej.

Morze Śródziemne: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Śródziemne: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Sannat, Malta
Sannat, Malta | © Mickey Løgitmark

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Gabes. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 27.2°C. I najzimniejszy w Retamar, jego wartość 20.2°C.

Temperatura wody w Morzu Śródziemnym wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Śródziemne: informacje ogólne

Kleopatra Beach, Turcja
Kleopatra Beach, Turcja | © David Laža

Morze Śródziemne jest morzem międzykontynentalnym, które pochodzi z głębinowego pseudobajsalnego zagłębienia śródlądowego, połączonego od zachodu Cieśniną Gibraltarską z Oceanem Atlantyckim.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Alanya25.1°C27.4°C
Antalya24.9°C28.1°C
Kemer24.9°C27.0°C
Side25.1°C27.0°C
Pafos23.8°C24.8°C
Belek25.1°C27.0°C
Limassol23.7°C24.8°C
Ayia Napa23.9°C26.4°C
Larnaka24.1°C27.1°C
Nicea25.0°C28.4°C
Tel Awiw26.2°C25.6°C
Faliraki22.5°C25.7°C
Cannes25.1°C27.6°C
Djerba27.1°C29.5°C
Sete23.9°C25.6°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.