Wersja strony w języku polskim
Djerba, Tunis
Djerba, Tunis | © tonkosti.ru

Aktualna temperatura wody w Morzu Śródziemnym. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Śródziemnym.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
19.5°C
#średni
21.2°C
#maksymalny
24.0°C

W tej chwili na plażach w Morzu Śródziemnym temperatura wody waha się od chłodnej do komfortowej i ciepłej.

Morze Śródziemne: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Śródziemne: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Cagliari, Włochy
Cagliari, Włochy | © pixabay.com

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Jebeil. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 24.0°C. I najzimniejszy w Mers El Kebir, jego wartość 19.5°C.

Temperatura wody w Morzu Śródziemnym wzrosła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Śródziemne: informacje ogólne

Alexandria, Egipt
Alexandria, Egipt | © Medhat Owaiss

Morze Śródziemne jest morzem międzykontynentalnym, które pochodzi z głębinowego pseudobajsalnego zagłębienia śródlądowego, połączonego od zachodu Cieśniną Gibraltarską z Oceanem Atlantyckim.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Alanya22.1°C25.0°C
Antalya22.5°C25.4°C
Kemer22.3°C25.0°C
Side21.7°C24.9°C
Ayia Napa22.1°C23.4°C
Nicea20.7°C20.6°C
Pafos21.7°C21.8°C
Belek22.4°C24.9°C
Marsylia20.6°C21.3°C
Djerba22.3°C21.2°C
Larnaka21.7°C24.0°C
Limassol21.4°C21.8°C
Faliraki21.2°C22.3°C
Tel Awiw22.8°C22.1°C
Cannes20.6°C20.7°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.