Wersja strony w języku polskim
Papaz Iskelesi, Turcja
Papaz Iskelesi, Turcja | © teknisyenarif Official

Aktualna temperatura wody w Morzu Śródziemnym. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Śródziemnym.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
13.7°C
#średni
19.0°C
#maksymalny
24.2°C

W tej chwili temperatura wody na plażach w Morzu Śródziemnym jest bardzo różna. Są naprawdę zimne miejsca, jest wystarczająco chłodno i są takie z ciepłą i wygodną wodą.

Morze Śródziemne: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Śródziemne: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Barrettali, Francja
Barrettali, Francja | © Francoise Gallego

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Akrze. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 24.2°C. I najzimniejszy w Carnon, jego wartość 13.7°C.

Temperatura wody w Morzu Śródziemnym ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Śródziemne: informacje ogólne

Coti-Chiavari, Francja
Coti-Chiavari, Francja | © fafa G

Morze Śródziemne jest morzem międzykontynentalnym, które pochodzi z głębinowego pseudobajsalnego zagłębienia śródlądowego, połączonego od zachodu Cieśniną Gibraltarską z Oceanem Atlantyckim.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Alanya22.5°C17.6°C
Antalya22.3°C16.2°C
Pafos21.3°C16.2°C
Larnaka21.5°C17.5°C
Limassol21.2°C16.2°C
Ayia Napa21.3°C19.0°C
Nicea17.1°C9.0°C
Valletta21.1°C18.1°C
Side22.3°C16.2°C
Haifa23.7°C20.5°C
Kemer22.1°C16.5°C
Djerba20.5°C18.5°C
Marsylia15.5°C2.2°C
Belek22.0°C16.2°C
Catania18.2°C14.9°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2023 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.