Wersja strony w języku polskim
Andrea Doria Koyu, Turcja
Andrea Doria Koyu, Turcja | © Dileğin Dünyası

Aktualna temperatura wody w Morzu Śródziemnym. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Śródziemnym.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
20.5°C
#średni
25.6°C
#maksymalny
29.3°C

W tej chwili na plażach w Morzu Śródziemnym temperatura wody waha się od chłodnej do komfortowej i ciepłej.

Morze Śródziemne: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Śródziemne: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

Endoume, Francja
Endoume, Francja | © Daniel Fabre

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Houmt Souk. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 29.3°C. I najzimniejszy w Fos-sur-Mer, jego wartość 20.7°C.

Temperatura wody w Morzu Śródziemnym ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Śródziemne: informacje ogólne

Chloraka, Cypr
Chloraka, Cypr | © Ирина Халявинская

Morze Śródziemne jest morzem międzykontynentalnym, które pochodzi z głębinowego pseudobajsalnego zagłębienia śródlądowego, połączonego od zachodu Cieśniną Gibraltarską z Oceanem Atlantyckim.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Alanya28.1°C22.3°C
Antalya28.0°C22.8°C
Kemer27.4°C22.4°C
Side28.3°C21.5°C
Pafos26.9°C20.7°C
Belek27.9°C21.5°C
Nicea23.7°C18.0°C
Limassol27.3°C20.7°C
Ayia Napa28.1°C24.1°C
Marsylia21.2°C17.4°C
Larnaka28.3°C23.0°C
Cannes24.0°C18.4°C
Faliraki25.9°C20.1°C
Djerba28.8°C24.9°C
Sete21.8°C16.9°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.