Wersja strony w języku polskim
La Plage, Francja
La Plage, Francja | © Gilles Le Douce

Aktualna temperatura wody w Morzu Śródziemnym. Dane historyczne i statystyczne. Prognoza zmian temperatury wody w Morzu Śródziemnym.

Aktualna temperatura wody w Morzu Czarnym

#minimalny
11.7°C
#średni
15.7°C
#maksymalny
19.2°C

Morze Śródziemne: kraje

Śledzimy i pokazujemy temperaturę powierzchni morza w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Śródziemne: dane o temperaturze wody

Na komfort kąpieli ma również wpływ temperatura powietrza, wiatr czy opady. Wszystkie te dane możesz zobaczyć na stronie każdej lokalizacji. Aby to zrobić, możesz skorzystać z funkcji wyszukiwania lub wyświetlić wszystkie lokalizacje w regionie, kraju, stanie lub wybrzeżu określonej części Ziemi.

San Pedro del Pinatar, Hiszpania
San Pedro del Pinatar, Hiszpania | © Leah Chappell

Najcieplejsza woda w Morzu Czarnym została dzisiaj zarejestrowana w Anamur. Temperatura wody w tym miejscu wynosi 19.3°C. I najzimniejszy w Narbonne Plage, jego wartość 11.8°C.

Temperatura wody w Morzu Śródziemnym ma tendencję spadkową, jej wartość spadła zarówno w ciągu ostatniego tygodnia, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody, obliczoną we wszystkich punktach na Morzu Czarnym w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Ważne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najpopularniejszych kąpielisk na Morzu Czarnym roczne harmonogramy wyglądają następująco:

Morze Śródziemne: informacje ogólne

Lumio, Francja
Lumio, Francja | © Émilien VIAL

Morze Śródziemne jest morzem międzykontynentalnym, które pochodzi z głębinowego pseudobajsalnego zagłębienia śródlądowego, połączonego od zachodu Cieśniną Gibraltarską z Oceanem Atlantyckim.

Poniżej informacje o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmian, informacje o pogodzie w wybranych miejscowościach na Morzu Czarnym.

MiastoWodaPowietrze
Alanya19.0°C8.5°C
Kemer18.7°C9.8°C
Antalya18.7°C9.0°C
Side18.7°C8.4°C
Pafos17.5°C9.8°C
Belek18.8°C8.4°C
Limassol17.5°C9.8°C
Ayia Napa17.5°C10.8°C
Larnaka17.2°C10.3°C
Sete12.0°C11.3°C
Faliraki18.3°C10.3°C
Tel Awiw18.3°C11.8°C
Nicea14.5°C11.0°C
Frejus14.4°C11.7°C
Protaras17.9°C10.8°C

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2022 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.