Temperatura morza w kurortach na świecie

Wyszukiwanie kurortu

Temperatura wody w Morze Śródziemne

Pafos, Cypr

Pafos, Cypr © pixabay.com

Aktualna temperatura wody w Morze Śródziemne. Prognoza zmian temperatury wody w Morze Śródziemne. Dane historyczne i statystyczne.

Aktualna temperatura wody w Morze Śródziemne
#minimalna
13.0oC
#średnia temperatura
15.2oC
#maksymalnie
19.4oC

Morze Śródziemne: kraj

Mierzymy i wyświetlamy temperaturę w następujących krajach i regionach związanych z tym morzem:

Morze Śródziemne: informacje o temperaturze wody

Oprócz temperatury wody na komfort kąpieli wpływa również temperatura powietrza, wiatr lub opady. Możesz zobaczyć wszystkie te informacje na stronie każdego ośrodka. Aby to zrobić, możesz użyć wyszukiwania lub przejrzeć wszystkie ośrodki w regionie, kraju, regionie lub na wybrzeżu określonego regionu.

Obecnie we wszystkich ośrodkach w Morze Śródziemne temperatura wody jest inna. Oprócz miejsc naprawdę zimnych są też miejsca, w których pływanie może być mniej lub bardziej wygodne.

Najcieplejsza woda w Morze Śródziemne nagrane dzisiaj w Izbat Al Bury. Temperatura wody w tej wiosce wynosi 19.3oC. I najzimniejszy - w Cap d'Agde, jego wartość - 12.9oC.

Temperatura wody w Morze Śródziemne ma tendencję do zmniejszania się, jego wartość spadła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i miesiąca. Ogólny trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury wody obliczonej przez ponad 60 punktów w Morze Śródziemne w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Charakterystyczne są wskaźniki zmian wartości temperatury wody w ciągu roku. Dla dwóch najbardziej popularnych kąpielisk w Morze Śródziemne, roczne wykresy wyglądają następująco:

Nicea, Francja

Alanya (Alanya), Turcja

Poniżej znajduje się informacja o aktualnej temperaturze wody, aktualnym trendzie jej zmiany, informacje o pogodzie w wybranych punktach w Morze Śródziemne.

MiastoWodaPowietrze
Fregene14.7°C14.9°C
Pasaia14.3°C10.9°C
Cannes13.8°C16.0°C
Bengazi16.5°C21.7°C
Tel Awiw17.6°C19.1°C
Cap d'Agde12.9°C17.9°C
Hajfa17.5°C19.1°C
Ostia14.2°C15.0°C
Corba14.7°C11.4°C
Wyspa Lampedusa15.3°C15.3°C

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy informacje o temperaturze wody w każdym kurorcie lub osadzie w Morze Śródziemne. Wystarczy kliknąć link z nazwą miasta (miejscowość/miejsce) lub skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego dostępnego pod linkiem: wyszukiwanie kurortu.

Sąsiednie morza

Marsylia, Francja

Marsylia, Francja

© 2020 - 2013 temperaturamorza.pl

Warunki użytkowania | Polityka prywatności | Łączność

Na stronie, chyba że wyraźnie podpisano, używane są zdjęcia pixabay.com lub własne