Wersja strony w języku polskim
Monako
Monako | © pixabay.com

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Monako. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Monako

#minimalny
21.0°C
#średni
21.3°C
#maksymalny
21.4°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Monako w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Monako

Teraz na plażach w Monako temperatura wody jest na granicy komfortu. Są miejsca z zimną wodą, są takie z mniej lub bardziej komfortową wodą.

Temperatura wody w Monako wzrosła zarówno w ciągu ostatnich 10 dni, jak i ponad miesiąca.

La Condamine, Monako
La Condamine, Monako | © Pavel HORN

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Monako w Monte Carlo. Jego wartość w tej lokalizacji to 21.4°C. A najzimniejszy jest w La Condamine, jego wartość 21.0°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Monako wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Monako. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Monte Carlo21.4°C22.3°C
Fontvieille21.2°C22.3°C
Moneghetti21.4°C22.3°C
La Condamine21.0°C22.3°C

Klimat w Monako

Monte Carlo, Monako
Monte Carlo, Monako | © Nevena Stankova SilverChinci Cattery

Monako znajduje się w Europie. Kraj jest umyty przez Morze Śródziemne. Monako to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko cztery osady.

Morze Śródziemne z suchymi latami i ciepłymi deszczowymi zimami. Dzięki zamkniętej akcji Alp, stale jest tu słoneczna pogoda (ponad 300 dni w roku). Średnia temperatura w lipcu wynosi około 22–23 o C, w styczniu - + 10–11 o C. Zimno, a tym bardziej mrozy, są niezwykle rzadkie nawet w zimie, a temperatura zwykle nie spada poniżej -3 o C. Deszcze padają głównie w sezon jesienno-zimowy. Maksimum występuje w okresie styczeń-luty (ogółem nie więcej niż 600 mm. Opadów rocznie).

Monako: regiony

Zakinthos, Grecja
Zakinthos, Grecja | © Mandi Holloway

Monako: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.