Wersja strony w języku polskim
La Condamine, Monako
La Condamine, Monako | © Pavel HORN

Aktualna temperatura wody na wybrzeżu w Monako. Prognoza zmian temperatury wody. Dane historyczne.

Temperatura wody dzisiaj w Monako

#minimalny
14.0°C
#średni
14.2°C
#maksymalny
14.4°C

Najpopularniejsze lokalizacje w Monako w ciągu ostatniego tygodnia

Warunki wody morskiej na plażach w Monako

Teraz temperatura wody na plażach w Monako jest chłodna. Pływanie w tej wodzie może być niewygodne.

Temperatura wody w Monako wzrosła w ciągu ostatnich 10 dni, ale spadła w porównaniu do stanu sprzed 30 dni.

Monako
Monako | © www.pinterest.com

Dziś odnotowuje się najcieplejszą wodę w Monako w Moneghetti. Jego wartość w tej lokalizacji to 14.6°C. A najzimniejszy jest w Monte Carlo, jego wartość 14.1°C.

Trend można zobaczyć na wykresie. Pokazuje zmianę średniej temperatury powierzchni morza w ciągu ostatnich dwóch miesięcy.

Dla dwóch najpopularniejszych miejsc do pływania w Monako wykresy zmian średniej temperatury wody w ciągu roku przedstawiają się następująco:

Przetwarzamy, analizujemy i przechowujemy dane dla każdej plaży i miasta w Monako. Poniżej znajduje się tabela z aktualnymi danymi pogodowymi i trendami w niektórych miejscach w kraju.

MiastoWodaPowietrze
Monte Carlo14.1°C13.1°C
La Condamine14.5°C13.1°C
Fontvieille14.3°C13.1°C
Moneghetti14.6°C13.1°C

Klimat w Monako

Monako
Monako | © pixabay.com

Monako znajduje się w Europie. Kraj jest umyty przez Morze Śródziemne. Monako to mały kraj. Aby określić temperaturę wody w nim, monitorujemy tylko cztery osady.

Morze Śródziemne z suchymi latami i ciepłymi deszczowymi zimami. Dzięki zamkniętej akcji Alp, stale jest tu słoneczna pogoda (ponad 300 dni w roku). Średnia temperatura w lipcu wynosi około 22–23 o C, w styczniu - + 10–11 o C. Zimno, a tym bardziej mrozy, są niezwykle rzadkie nawet w zimie, a temperatura zwykle nie spada poniżej -3 o C. Deszcze padają głównie w sezon jesienno-zimowy. Maksimum występuje w okresie styczeń-luty (ogółem nie więcej niż 600 mm. Opadów rocznie).

Monako: regiony

Gundogan, Turcja
Gundogan, Turcja | © BoRaXiN72 - TraVeLoGGeR

Monako: oceany i morza

Monitorujemy następujące oceany i morza, które myją kraj. Po prostu przejdź na stronę konkretnego zbiornika i zobacz temperaturę we wszystkich osadach na wybrzeżu.

Sprawdź temperaturę wody morskiej w ponad 12000 miast i kurortów na całym świecie. Wartości temperatury powierzchni wody są dostępne w czasie rzeczywistym. Istnieje prognoza zmian temperatury wody na najbliższe dni, a także dane historyczne dotyczące temperatury powierzchni morza dla wszystkich dni ostatnich lat.

Korzystamy z danych z różnych źródeł, w tym z Narodowych Centrów Informacji Środowiskowej (NOAA), służb meteorologicznych różnych krajów, danych pochodzących z ponad tysiąca boi na całym świecie, systemów satelitarnych do skanowania powierzchni oceanów i mórz.

Wszystkie obsługiwane języki:
Najdokładniejsze i najpełniejsze dane dotyczące temperatury mórz i oceanów w Internecie
2024 - 2013 © temperaturamorza.pl

Regulamin | Polityka prywatności | Łączność

Używamy plików cookie, aby jak najlepiej reprezentować naszą witrynę. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej, zgadzasz się na użycie plików cookie.